Duże wzmocnienie RMKS-u Xbest Rybnik. Do kadry dołączyła Martyna Czyżewska
1

Nową koszykarką RMKS-u Xbest została doświadczona środkowa Martyna Czyżewska. To duże wzmocnienie dla rybnickiej drużyny walczącej na parkietach I ligi.

2022-01-14 18:00 Autor: Adam Doliba
I liga: RMKS Xbest Rybnik z czwartą wygraną w sezonie. Dziś pokonał Contimax MOSiR Bochnia
0

W 14. kolejce I ligi koszykarki RMKS-u Xbest Rybnik pokonały Contimax MOSiR Bochnia. Dla naszego zespołu było to czwarte zwycięstwo w tym sezonie.

2022-01-09 18:43 Autor: Adam Doliba
Szermierka: Kinga Zgryźniak najlepsza w Boguszowicach
1

Szpadziści RMKS-u Rybnik z powodzeniem rywalizowali w II Pucharze Polski juniorów, który w miniony weekend odbył się w hali w Boguszowicach.

2021-12-14 19:54 Autor: Adam Doliba
Zwycięstwo Alicji Klasik w Pucharze Świata juniorek U-20 w Luksemburgu
2

Szpadzistka RMKS-u Rybnik, Alicja Klasik zwyciężyła w zawodach Pucharu Świata juniorek (do lat 20) w Luksemburgu.

2021-12-07 16:35 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Srebrny medal Kingi Zgryźniak w II Pucharze Polski w Warszawie
2

Szpadzistka RMKS-u Rybnik, Kinga Zgryźniak wywalczyła srebrny medal w II Pucharze Polski seniorek w Warszawie.

2021-11-30 16:01 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Pierwsza wygrana w Rybniku! RMKS Xbest pokonał Lidera
0

W 9. kolejce I ligi RMKS Xbest Rybnik odniósł pierwsze zwycięstwo przed własną publicznością. W hali w Boguszowicach nasze koszykarki wygrały z Liderem Swarzędz 70:66.

2021-11-28 19:19 Autor: ad
Ranking sportu młodzieżowego. Jak wypadają w nim rybnickie kluby?
1

Instytut Sportu Młodzieżowego co roku publikuje Ranking Systemu Sportu Młodzieżowego. Sprawdziliśmy jak w tej klasyfikacji prezentują kluby z Rybnika.

2021-11-27 16:50 Autor: Redakcja
Rybnik-Kamień stolicą polskiej szpady
1

Szpadzistki RMKS-u Rybnik, Alicja Klasik i Kinga Zgryźniak przygotowywały się w Kamieniu do swojego debiutu w Pucharze Świata seniorek.

2021-11-17 18:40 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Szermierka: Adam Sojka na podium II Pucharu Polski w Gliwicach
1

Rybniccy szermierze zaliczyli bardzo dobry start podczas II Pucharu Polski juniorów młodszych, który odbył się w Gliwicach. W trakcie dwudniowych zmagań na starcie stanęło blisko 200 zawodników i zawodniczek z całego kraju.

2021-11-17 16:05 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Medale rybnickich pływaków w Mistrzostwach Śląska Open
1

Podczas dwudniowych pływackich Mistrzostw Śląska Open, odbywających się na pływalni „Olimpijczyk” w Gliwicach, znakomicie zaprezentowali się pływacy RMKS-u Rybnik.

2021-11-16 22:15 Autor: materiał nadesłany - RMKS Rybnik