RMKS Rybnik

Szpadziści RMKS-u Rybnik walczyli w mistrzostwach Polski seniorów
2

W miniony weekend w Trzebnicy odbyły się indywidualne i drużynowe mistrzostwa Polski seniorów w szpadzie. W imprezie wzięli udział zawodnicy RMKS-u Rybnik.

2022-05-26 21:46 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Pływacy RMKS-u Rybnik rywalizowali w Lublinie
0

Kilku pływaków z Rybnika mogło rywalizować z krajową czołówką.

2022-04-14 20:34 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Rybnickie szpadzistki ze srebrem mistrzostw świata juniorek w Dubaju
2

Mistrzostwa świata kadetów i juniorów w Dubaju przechodzą do historii. Kolejny raz w najważniejszej imprezie w roku mogliśmy zobaczyć rybnickie szpadzistki i szpadzistę. Kinga Zgryźniak i Alicja Klasik z RMKS-u wywalczyły srebrny medal w turnieju drużynowym.

2022-04-12 20:09 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Koszykówka: RMKS Rybnik mistrzem Śląska do lat 13
1

Młode koszykarki RMKS-u Rybnik zostały mistrzyniami Śląska. Przed nimi udział w ćwierćfinale młodzieżowych mistrzostw Polski do lat 13.

2022-04-07 22:00 Autor: Adam Doliba
MŚ juniorek w Dubaju: Zgryźniak i Klasik tuż za podium
1

Kinga Zgryźniak i Alicja Klasik o krok od medalu w indywidualnych mistrzostwach świata juniorek, które odbywają się w Dubaju.

2022-04-08 21:53 Autor: Adam Doliba
Koszykówka: RMKS Rybnik w finale MMP U17
0

Koszykarki RMKS-u Rybnik awansowały do finału Młodzieżowych Mistrzostw Polski do lat 17.

2022-04-04 21:29 Autor: Adam Doliba
Koszykówka, I liga: RMKS Xbest Rybnik dziewiąty po rundzie zasadniczej
0

Beniaminek koszykarskiej I ligi RMKS Xbest Rybnik zakończył sezon na 9. miejscu.

2022-03-22 20:48 Autor: ad
Koszykówka: RMKS Xbest Rybnik utrzymał się w I lidze!
3

Koszykarki RMKS-u Xbest Rybnik zrealizowały główny cel sportowyw tym roku i utrzymały się w I lidze w swoim debiutanckim sezonie. Sukces zapewniło im zwycięstwo w ostatnim meczu z Citroneksem Basket Zgorzelec 56:44.

2022-03-13 20:42 Autor: ad
Szpadziści RMKS-u Rybnik rywalizowali w mistrzostwach Europy w Serbii
0

Czworo szpadzistów RMKS-u Rybnik (Alicja Klasik, Kinga Zgryźniak, Wiktor Wałach U20 i Liliana Porwoł U17) wzięło udział w mistrzostwach Europy juniorów i kadetów, które dziś zakończyły się w Nowym Sadzie.

2022-03-07 20:47 Autor: Adam Doliba
Szpadziści RMKS-u Rybnik rozpoczynają walkę w mistrzostwach Europy w Serbii
1

Czworo zawodników RMKS-u zostało powołanych do reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy juniorów i kadetów w Nowym Sadzie.

2022-02-26 10:46 Autor: Adam Doliba