RMKS Rybnik

I liga. RMKS xBest Rybnik: Grot Widzew Łódź pokonany! Powrót Eweliny Najduch
0

Od zwycięstwa koszykarki RMKS-u xBest Rybnik rozpoczęły 2023 rok. Dziś w hali w Boguszowicach pokonały Grot Widzew Łódź. Wydarzeniem spotkania był powrót po kontuzji Eweliny Najduch.

2023-01-04 22:25 Autor: Adam Doliba
RMKS xBest Rybnik. Adam Rener: „Wynik jest pozytywny”
0

– Ogólnie to jesteśmy zadowoleni. Plan minimum został wykonany – mówi na półmetku rundy zasadniczej I ligi trener koszykarek RMKS-u xBest Rybnik, Adam Rener.

2022-12-28 17:09 Autor: Adam Doliba
Szermierka. RMKS Rybnik: Klasik i Zgryźniak blisko złota w Burgos
2

Alicja Klasik i Kinga Zgryźniak z RMKS-u Rybnik były bardzo blisko zwycięstwa w drużynowym Pucharze Świata juniorek w Burgos.

2022-12-23 15:12 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Pływanie. RMKS Rybnik: Anna Duda z nowym rekordem mistrzostw Polski
1

W Poznaniu odbyły się Zimowe Mistrzostwa Polski Masters w pływaniu. Na starcie stawiło się 450 zawodników z całego kraju i z zagranicy. Nasze miasto reprezentowała Anna Duda z Rybnickiego Młodzieżowego Kubu Sportowego.

2022-12-21 22:55 Autor: Adam Doliba
Koszykówka. RMKS xBest Rybnik: wicelider z Poznania za silny
0

W ostatnim meczu w tym roku koszykarki RMKS-u xBest Rybnik przegrały przed własną publicznością z wiceliderem, MUKS-em Poznań 58:74, choć przed ostatnią kwartą przegrywały tylko 4 punktami.

2022-12-18 20:58 Autor: Adam Doliba
Szermierka. RMKS Rybnik: Alicja Klasik ze srebrem Pucharu Świata juniorek w Hiszpanii
1

Szpadzistka Alicja Klasik (RMKS Rybnik) zdobyła srebrny medal Pucharu Świata juniorek w Burgos.

2022-12-18 14:34 Autor: Adam Doliba
To już 95 lat! Rybnicka szermierka świętuje kolejny jubileusz
2

W Domu Kultury w Rybniku-Niedobczycach odbyła się jubileuszowa gala 95-lecia rybnickiej szermierki.

2022-12-16 18:55 Autor: Adam Doliba
Szermierka. RMKS Rybnik: Liliana Porwoł na podium Pucharu Europy kadetek
1

Szpadzistka RMKS-u Rybnik, Liliana Porwoł, zajęła trzecie miejsce w turnieju drużynowym Pucharu Europy kadetek w Haidenheim.

2022-12-14 21:18 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
RMKS xBest Rybnik przegrał w Krakowie. Kontuzja Pauliny Majdy
0

W 12. kolejce I ligi koszykarki RMKS-u xBest Rybnik przegrały na wyjeździe z AZS-em Politechnika Korona Kraków 60:70 i przerwały bardzo dobrą serię czterech meczów bez porażki.

2022-12-10 19:39 Autor: Adam Doliba
Alicja Klasik i Kinga Zgryźniak (RMKS Rybnik) ze srebrem Pucharu Świata juniorek
2

Alicja Klasik i Kinga Zgryźniak z RMKS-u Rybnik wywalczyły srebrny medal drużynowego Pucharu Świata juniorek w niemieckim Laupheim.

2022-12-08 19:29 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe