RMKS Rybnik

Szermierka. RMKS Rybnik: Laura Misiak o krok od medalu mistrzostw świata w Rijadzie
0

Szpadzistki Alicja Klasik i Laura Misiak (RMKS Rybnik) wzięły udział w mistrzostwach świata juniorek i kadetek w Arabii Saudyjskiej.

2024-04-18 22:28 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Koszykówka: RMKS Rybnik piątą drużyną mistrzostw Polski do lat 19
0

W Lublinie odbył się finałowy turniej młodzieżowych mistrzostw Polski w koszykówce do lat 19. W stawce ośmiu drużyn RMKS Rybnik zajął piąte miejsce.

2024-04-12 12:00 Autor: Adam Doliba
Szermierka: gorące powitanie Alicji Klasik w klubie
1

RMKS Rybnik przygotował miłą niespodziankę dla Alicji Klasik, która w ostatnich dniach została mistrzynią Polski seniorek i zapewniła sobie start w tegorocznych igrzyskach olimpijskich w Paryżu.

2024-04-11 19:31 Autor: Adam Doliba
Co za wiadomość! Alicja Klasik, szpadzistka RMKS Rybnik – jedzie na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu!
2

Alicja Klasik – utytułowana szpadzistka RMKS Rybnik została Mistrzynią Polski 2024. Tym samym zapewniła sobie kwalifikację na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu 2024!

2024-04-06 09:38 Autor: bf
I liga: rybnickie koszykarki zakończyły sezon. „Dziewczyny pokazały charakter”
0

Koszykarki RMKS-u Xbest Rybnik zakończyły sezon 2023/24 w I lidze na etapie play-offów. W pierwszych meczach tej części rozgrywek lepsza okazała się Wisła Orlen Południe Kraków.

2024-03-29 19:32 Autor: Adam Doliba
Szermierka. RMKS Rybnik: znakomity start Alicji Klasik w Chinach
1

Fantastyczne wieści napłynęły z Chin. Alicja Klasik z RMKS-u Rybnik zajęła 8. miejsce w Pucharze Świata seniorek w Nankin.

2024-03-28 23:23 Autor: Adam Doliba
Koszykówka. I liga: RMKS Xbest Rybnik rozpoczął play-offy od porażki w Krakowie
0

W pierwszym meczu fazy play-off I ligi koszykarki RMKS-u Xbest Rybnik przegrały na wyjeździe z Wisłą Orlen Południe Kraków. W czwartek (28 marca) rewanż w Boguszowicach.

2024-03-24 18:00 Autor: Adam Doliba
RMKS Xbest Rybnik: porażka w Jeleniej Górze. Czas na play-offy
0

W ostatniej kolejce rundy zasadniczej I ligi koszykarki RMKS-u Xbest Rybnik przegrały z Isands Wichoś Jelenia Góra. Przed naszymi zawodniczkami mecze play-off z Wisłą Orlen Południe Kraków.

2024-03-21 15:00 Autor: Adam Doliba
RMKS Rybnik U15 ze srebrem w rozgrywkach Śląskiego Związku Koszykówki
0

Zespół RMKS-u Rybnik został drugą drużyną w rozgrywkach Śląskiego Związku Koszykówki w kategorii do lat 15.

2024-03-14 21:40 Autor: Adam Doliba
Szermierka: Laura Misiak mistrzynią Śląska. Srebrne drużyny RMKS-u Rybnik
0

W Siemianowicach Śląskich odbyły się Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych. W imprezie dobrze wypadli szpadziści RMKS-u Rybnik.

2024-03-14 20:07 Autor: Adam Doliba