Rafał Szymura

0

Historyczny sukces! Kadeci TS Volley w finale MP

W Rybniku został rozegrany półfinałowy turniej o mistrzostwo Polski kadetów. Dzięki dwóm zwycięstwom rybniccy siatkarze awansowali do wielkiego finału.

2012-05-14 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
0

TS Volley: pierwsze w historii srebro Mistrzostw Śląska

Wielki sukces juniorów TS Volley! Rybniccy siatkarze wywalczyli srebrny medal Mistrzostw Śląska!

2012-01-23 00:00 Autor: Lech Kowalski - TS Volley Rybnik
TS Volley: udane półfinały MP/OOM
0

W Mistrzostwach Polski kadetów w siatkówce plażowej dobrze spisują się zawodnicy TS Volley Rybnik.

2011-07-15 00:00 Autor: Lech Kowalski - TS Volley Rybnik
Siatkówka plażowa: medale kadetów TS Volley
0

Bardzo dobrze się spisali rybniccy młodzi siatkarze w Mistrzostwach Śląska kadetów. W finale rozegranym na Kąpielisku Ruda w Rybniku nie mieli sobie równych i zdobyli dwa medale.

2011-06-17 00:00 Autor: Redakcja
TS Volley: złoty medal OOM
0

Siatkarze TS Volley zostali złotymi medalistami Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

2011-05-12 00:00 Autor: Lech Kowalski - TS Volley Rybnik
G2: siatkarze najlepsi na Śląski
0

Uczniowie Gimnazjum nr 2 osiągnęli spore sukcesy zarówno w siatkówce halowej, jak i plażowej.

2010-06-25 00:00 Autor: Lech Kowalski - TS Volley Rybnik
TS Volley w finale Mistrzostw Polski
0

Siatkarze TS Volley Rybnik awansowali do finału Mistrzostw Polski młodzików.

2010-04-28 00:00 Autor: Lech Kowalski - TS Volley Rybnik
TS Volley: 3 horrory, 3 zwycięstwa
0

Siatkarze TS Volley wygrali w ćwierćfinale Mistrzostw Polski młodzików. Półfinał imprezy odbędzie się 24 i 25 kwietnia w Rybniku.

2010-04-17 00:00 Autor: Lech Kowalski - TS Volley Rybnik
TS Volley: dobra gra, pewny awans
0

W Rybniku został rozegrany jeden z turniejów 1/8 finału Mistrzostw Polski młodzików.

2010-03-25 00:00 Autor: Lech Kowalski - TS Volley Rybnik