Rafał Poleszak

Dawid Gabryluk - drugi od lewej
0

Taekwon-do: kolejny sukces D. Gabryluka

Podczas Mistrzostw Europy w Taekwon-do ITF, które odbyły się w szkockim Motherwell, bardzo dobrze spisał się Dawid Gabryluk.

2015-11-25 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
1

MP Juniorów Taekwon-do ITF: sukces sportowy i organizacyjny

W miniony weekend w hali ZSE-U odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Taekwon-do ITF. W imprezie bardzo dobrze wypadł Arkadiusz Michalski, który zdobył trzy medale!

2015-06-16 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Dawid Gabryluk z brązowym medalem
1

Taekwon-Do: 18-latek z Rybnika brązowym medalistą mistrzostw świata

18-letni Dawid Gabryluk z Rybnickiego Klubu Taekwon-do Feniks-Arete zdobył brązowy medal Mistrzostw Świata w Taekwon-Do ITF, które odbyły się we włoskim Jesolo.

2015-06-03 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Rybnicki Klub Taekwon-do Feniks Arete
1

Taekwon-do: sukces rybnickich juniorów w Pucharze Polski

W Pucharze Polski zawodnicy Rybnickiego Klubu Taekwon-do Feniks Arete zdobyli 8 medali.

2015-03-14 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Sonia Przeździng (niebieski kask) - brązowy medal
1

Rybnicki Klub Taekwon-do z sześcioma medalami Grand Prix Polski

Kilka dni temu hala w Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Rybniku gościła najlepszych zawodników taekwon-do z całej Polski.

2014-04-04 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Jakub Szczęsny (niebieski kask) - Feniks Rybnik
10

Taekwon-do Feniks-Arete: drugie miejsce juniorów w klasyfikacji medalowej

Rybnicki Klub Taekwon-do Feniks-Arete zorganizował Mistrzostwa Śląska i Małopolski w Taekwon-do ITF. Impreza odbyła się w hali sportowej przy SP 28 w Kamieniu. Był to pierwszy z dwóch turniejów eliminacyjnych do Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych.

2014-02-26 00:00 Autor: Adrianna Karwowska-Poleszak - RKT Feniks-Arete
0

Mikołajkowy Turniej Taekwon-do

Młodzi zawodnicy trenujący w Rybnickim Klubie Taekwon-do Feniks-Arete wzięli udział w turnieju mikołajkowym.

2013-12-31 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
4

Feniks-Arete: wakacje z taekwon-do

Adepci Rybnickiego Klubu Taekwon-do Feniks-Arete nie próżnują nawet w wakacje. W dniach 1-10 sierpnia odbył się już po raz szósty obóz sportowo-profilaktyczny w Gościnie.

2013-08-23 00:00 Autor: Adrianna Karwowska-Poleszak - RKT Feniks-Arete
Rybniccy zawodnicy z Minister Sportu – Joanną Muchą
4

Taekwon-do: bardzo udany koniec sezonu

W czerwcu odbyły się ostatnie dwa turnieje z cyklu mistrzostw Polski w Taekwon-do ITF.

2013-06-23 00:00 Autor: Adrianna Karwowska-Poleszak - RKT Feniks-Arete