Radlin

0

Rybnicka szpadzistka ustrzeliła „szermierczego hat-tricka”

Anna Mroszczak z RMKS-u Rybnik wygrała trzecie zawody z cyklu Pucharu Polski Juniorów Młodszych.

2013-12-29 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Rywalizacja była na tyle zacięta, że o wynikach często decydowały tie-break
0

G2: poznaj wyniki międzynarodowego turnieju siatkówki

Blisko 100 młodych siatkarzy rywalizowało w tegorocznym II Międzynarodowym Turnieju o Puchar Dyrektora Gimnazjum Sportowego nr 2.

2013-05-10 00:00 Autor: ld
0

Znany w regionie zespół ma już 30 lat

Na miłośników muzyki rockowej i bluesowej czeka wyjątkowa uczta. Znany w regionie zespół Poziom 600 świętuje swoje 30-lecie!

2013-02-17 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

Szermierka: minimalna porażka w finale

Anna Mroszczak z RMKS-u Rybnik zajęła 2. miejsce w III Pucharze Polski Juniorów.

2012-12-16 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
1

Szermierka: życiowy sukces M. Białasa

Podczas Ogólnopolskiego Turnieju Szermierczego z okazji Dnia Edukacji Narodowej dobrze spisali się zawodnicy Rybnickiego Młodzieżowego Klubu Sportowego.

2011-10-10 00:00 Autor: Redakcja źródło: materiały prasowe
Bohater tej historii żałuje, że w jego przypadku policja nie wykazał się taką determinacją, jak podczas pościgów za piratami drogowymi z wideoradarem
42

Chciał pomóc policji, teraz żałuje

Pan Adrian z Rybnika chciał wykazać się obywatelską postawą i pomóc złapać policji pirata drogowego. Dziś tego żałuje, bo wyszło na to, że jemu zależało bardziej niż policjantom. Teraz czekają go przesłuchania, a być może i zeznania w sądzie.

2011-06-03 00:00 Autor: Wacław Wrana
Od lewej trener Krystian Fajkis, Przemysław Trzepizur, Krystian Fajkis junior, Kamil Naszkowski,Mikołaj Mroszczak, trener Artur Fajkis
1

Szermierka: srebro indywidualnie i drużynowo

Rybniczanie przywieźli srebrne medale z Mistrzostw Śląska juniorów młodszych w szpadzie męskiej.

2011-04-30 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Korek na wiadukcie w Radlinie. Zdjęcie podesłał nam jeden z czytelników
12

Utrudnienia na trasie Rybnik - Wodzisław

Kierowcy wybierający się dziś z Rybnika do Wodzisławia powinni omijać drogę krajową nr 78.

2010-12-15 00:00 Autor: Redakcja
Anna Mroszczak - 1. miejsce w Ogólnopolskim Turnieju z Okazji Dnia Edukacji Narodowej.
1

Szermierka: A. Mroszczak wyrasta na liderkę

Anna Mroszczak wygrała w Ogólnopolskim Turnieju szermierczym z Okazji Dnia Edukacji Narodowej.

2010-10-20 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Zawodnicy RMKS wraz z trenerami Arturem Fajkisem i Krystianem Fajkisem.