Polonia Warszawa

Polonia zagrała do końca. ROW tylko z remisem
2

Rybniccy piłkarze byli dziś bardzo blisko powtórzenia wyniku z rundy jesiennej, kiedy wygrali w Warszawie z Polonią 1:0. Taki wynik bardzo długo utrzymywał się również na stadionie przy ul. Gliwickiej. W ostatnich minutach warszawianie strzelili jednak gola i uratowali cenny remis.

2017-04-15 16:57 Autor: ad
ROW 1964: przełamanie w Warszawie. Fenomenalny Kajzer i złoty gol Janika w meczu z Polonią (wideo)
5

Po trzech porażkach z rzędu przyszło przełamanie. Rybniccy piłkarze wygrali na wyjeździe z Polonią Warszawa po golu Jana Janika.

2016-09-17 19:00 Autor: Adam Doliba
Anna Mariya Gavryshkevych ze Lwowa
0

Szachy: Mistrz Polski wygrywa w Rybniku

W hotelu Politański odbył się I Międzynarodowy Turniej Szachowy Rybnik Active 2011. Turniej został rozegrany systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund. Każdy zawodnik miał do dyspozycji 30 minut na każda partię.

2011-04-08 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe