Polonia Rybnik

Judo, Polonia Rybnik: Dawid Szulik ze złotem OOM
0

Dżudoka Dawid Szulik z Polonii Rybnik został mistrzem Polski juniorów młodszych.

2020-10-23 21:43 Autor: ad
Judo: srebro Dawida Szulika w Pucharze Europy Kadetów
0

W dniu dzisiejszym Dawid Szulik z Polonii Rybnik wywalczył srebrny medal w Pucharze Europy Kadetów w Szczyrku.

2020-10-11 20:32 Autor: ad
Judo: Agata Perenc po raz szósty mistrzynią Polski
1

Agata Perenc z Polonii Rybnik została mistrzynią Polski w judo w kategorii wagowej do 52 kg.

2020-10-04 16:41 Autor: Adam Doliba
Judo: Julia Kowalczyk i Piotr Kuczera mistrzami Polski. Srebro Zuzanny Łogożnej
3

Julia Kowalczyk i Piotr Kuczera zostali mistrzami Polski w judo. Srebrny medal wywalczyła Zuzanna Łogożna.

2020-10-03 20:20 Autor: ad
Medale rybnickich dżudoczek w Brno Cup 2020
0

Bardzo dobry występ w Brnie zanotowały dżudoczki z Rybnika, które łącznie wywalczyły cztery medale.

2020-09-12 20:56 Autor: ad
Judo, Polonia Rybnik: Julia Kowalczyk o przesunięciu igrzysk olimpijskich w Tokio na 2021 rok
1

Julia Kowalczyk z Polonii Rybnik jest w gronie zawodniczek, które na dziś pojechałyby na igrzyska olimpijskie do Tokio. Co nasza dżudoczka sądzi o przeniesieniu imprezy na 2021 rok?

2020-03-26 21:50 Autor: ad
Marszałek nagrodził rybnickich sportowców
2

Nagrody Marszałka Województwa Śląskiego trafiły w ręce 5 rybniczanek. Wyróżnione zostały szpadzistki Alicja Klasik, Kinga Zgryźniak, Patrycja Frystacka i Beata Pękała (RMKS Rybnik) oraz dżudoczka Julia Kowalczyk (Polonia Rybnik).

2020-02-11 21:23 Autor: ad, źródło: slaskie.pl
Grand Slam w judo: Piotr Kuczera (Kejza Team Rybnik) siódmy w Paryżu
0

Piotr Kuczera z Kejza Team Rybnik zajął 7. miejsce w zawodach Grand Slam w Paryżu. W turniej punktowanym w kwalifikacjach olimpijskich walczyły również Anna Borowska i Agata Perenc.

2020-02-09 23:28 Autor: ad
Grand Prix w judo: Anna Borowska (Kejza Team Rybnik) tuż za podium w Tel Awiwie
0

Anna Borowska (57 kg) z Kejza Team Rybnik była piąta w turnieju Grand Prix w Tel Awiwie. W imprezie wzięły również udział Julia Kowalczyk (57 kg) i Agata Perenc (52 kg) z Polonii Rybnik.

2020-01-24 17:43 Autor: Adam Doliba