Polonia Rybnik

0

Judo: to szczególny rok dla Polonii Rybnik. W sobotę gala w teatrze

Już w najbliższą sobotę 19 grudnia o godz. 17:00 w Teatrze Ziemi Rybnickiej judocy Polonii Rybnik zaprezentują się rybnickiej publiczności. XIV Gala Judo – Rybnik 2015 będzie miała jak co roku uroczysty charakter.

2015-12-16 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
0

Judo: Polonia najlepsza w 9. Silesia Cup

W miniony weekend w hali MOSiR-u w Boguszowicach odbył się IX Międzynarodowy Turniej Judo Silesia Cup - Rybnik 2015.

2015-11-26 00:00 Autor: Adam Doliba
Katarzyna Kłys (druga od prawej) wywalczyła w Chinach trzecie miejsce
1

Grand Prix w judo: podium Kłys w Chinach

Katarzyna Kłys (70 kg) z Polonii Rybnik zajęła trzecie miejsce w Grand Prix w judo w chińskim Qingdao.

2015-11-23 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

Judo: Anna Borowska z brązem mistrzostw Europy młodzieży

W młodzieżowych (do 23 lat) mistrzostwach Europy w judo Anna Borowska zdobyła brązowy medal.

2015-11-17 00:00 Autor: Adam Doliba
Katarzyna Kłys (druga od prawej) wywalczyła w Abu Zabi trzecie miejsce
0

Grand Slam w judo: trzecie miejsce K. Kłys w Abu Zabi i awans w rankingu olimpijskim

Abu Zabi szczęśliwe dla dżudoków Polonii Rybnik! Tydzień temu Piotr Kuczera wywalczył tam brąz mistrzostw świata juniorów, a wczoraj brązowy medal zawodów Grand Slam zdobyła Katarzyna Kłys.

2015-11-01 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Piotr Kuczera przed wejściem na halę w Abu Zabi
2

Judo: Piotr Kuczera brązowym medalistą mistrzostw świata juniorów

Znakomity wynik w mistrzostwach świata juniorów w judo w Abu Zabi uzyskał reprezentant Polonii Rybnik, Piotr Kuczera. Dobrze spisała się również jego koleżanka z klubu, Julia Kowalczyk.

2015-10-25 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Katarzyna Kłys (druga od prawej) wywalczyła w Uzbekistanie trzecie miejsce
8

Grand Prix w judo: K. Kłys wygrała w Taszkiencie walkę o brąz (wideo)

W zawodach z cyklu Grand Prix w stolicy Uzbekistanu Taszkiencie Katarzyna Kłys (70 kg) potwierdziła pozycję liderki polskiej reprezentacji zdobywając w silnej rywalizacji brązowy medal i kolejne 120 punktów do rankingu olimpijskiego.

2015-10-08 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Paweł Borowski nie miał sobie równych w Warszawie
3

Warsaw Judo Open: złoto Borowskiego

Podczas największego międzynarodowego turnieju judo w Polsce, który odbył się w Warszawie, dżudocy Polonii Rybnik zdobyli dwa medale.

2015-10-03 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Julia Kowalczyk, trener Artur Kejza i Piotr Kuczera
1

Judo: Julia Kowalczyk i Piotr Kuczera z brązowymi medalami mistrzostw Europy

Julia Kowalczyk i Piotr Kuczera z Polonii Rybnik zdobyli brązowe medale mistrzostw Europy juniorów w judo.

2015-09-22 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Dekoracja Polek - srebrnych medalistek mistrzostw świata
3

Judo: Anna Borowska i Katarzyna Kłys drużynowymi wicemistrzyniami świata

Drużynowe wicemistrzostwo świata to największy sukces biało-czerwonych w historii rywalizacji zespołowej. Wśród srebrnych medalistek znalazły się dwie reprezentantki Polonii Rybnik, Anna Borowska (63 kg) i Katarzyna Kłys (70 kg).

2015-08-31 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe