Polonia Rybnik

Puchar Europy Juniorów w judo: Julia Kowalczyk powtórzyła ubiegłoroczny sukces
0

Julia Kowalczyk z Polonii Rybnik wywalczyła srebrny medal Pucharu Europy Juniorów w Gdyni.

2017-07-16 23:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Rybniccy dżudocy wystąpili w Pucharze Europy juniorów. Jak im poszło?
0

Wspaniałe osiągnięcie Julii Kowalczyk z klubu Polonia Rybnik, która w Pucharze Europy juniorów w Judo zdobyła srebrny medal. Zawodniczka startowała w kategorii do 57 kg. W zawodach startowali również reprezentanci Kejza Team. Zuzanna Komarek zajęła V miejsce w kategorii do 57 kg, Łukasz Wala zakończyl swój udział w zawodach po pierwszej walce, natomiast Paweł Kejza odpadł z turnieju po drugim pojedynku.

2017-07-14 15:29 Autor: ds
Judo: złoto Agaty Perenc w Bukareszcie i brąz Julii Kowalczyk w Leibnitz
1

Bardzo udany weekend mają za sobą zawodniczki Polonii Rybnik, Agata Perenc i Julia Kowalczyk.

2017-06-06 21:20 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Judo: srebrny medal D. Szulika w Budapeszcie
1

Ze srebrnym medalem 30. Budapest Cup wrócił reprezentant Polonii Rybnik, Dawid Szulik.

2017-05-07 13:31 Autor: Adam Doliba
Puchar Europy w judo: A. Wala wygrał w Sarajewie
0

W miniony weekend w Sarajewie odbył się Puchar Europy w judo, w którym startował rybniczanin Adrian Wala. Do Bośni i Hercegowiny przyjechało 238 zawodników z 24 państw.

2017-05-04 13:58 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Judo: Julia Kowalczyk i Piotr Kuczera z kolejnymi tytułami mistrzów Polski
0

W Kątach Wrocławskich odbyły się mistrzostwa Polski młodzieży w judo. W imprezie bardzo dobrze spisali się reprezentanci rybnickich klubów.

2017-05-01 17:27 Autor: Adam Doliba
ME w judo: rybniczanki w srebrnej drużynie
7

Rybniczanki Anna Borowska, Julia Kowalczyk i Agata Perenc zostały drużynowymi wicemistrzynami Europy w judo. Do Rybnika bez medalu wróci Piotr Kuczera.

2017-04-23 21:05 Autor: Adam Doliba
Judo: 3 brązowe medale Polonii w Suchym Lesie
0

W Suchym Lesie 458 zawodników (148 dziewczyn i 310 chłopców) stanęło w miniony weekend do rywalizacji o medale w Pucharze Polski Juniorów i Juniorek Młodszych w judo.

2017-03-30 09:19 Autor: Adam Doliba
Judo: Dawid Szulik wygrał PP w Suchym Lesie
3

426 młodych dżudoków wystartowało w Pucharze Polski Młodzików i Młodziczek w Suchym Lesie k. Poznania. Wśród nich 6-osobowa ekipa Polonii Rybnik z trenerem Arielem Kuśką.

2017-03-22 22:55 Autor: Adam Doliba
Dżudocy Kejza Team walczyli w PP Juniorów
0

W Luboniu k/Poznania został rozegrany pierwszy w tym roku Puchar Polski Juniorów i Juniorek w judo. W zawodach tych nie mogło zabraknąć zawodników klubu Kejza Team Rybnik.

2017-03-15 21:56 Autor: ad, źródło: materiały prasowe