Polonia Rybnik

Judo: złoty medal Julii Kowalczyk w PP Seniorek
0

Dżudoczka Polonii Rybnik, Julia Kowalczyk, zajęła pierwsze miejsce w Pucharze Polski Seniorek w Oleśnicy.

2018-05-29 21:55 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
ME w judo: rybniczanie odpadli w eliminacjach
0

W mistrzostwach Europy w Tel Awiwie wzięli udział dżudocy z Rybnika. Niestety wszyscy zakończyli turniej na etapie eliminacji.

2018-04-28 18:10 Autor: ad
Judo: rybniczanie w eliminacjach do OOM w Bytomiu
3

Cztery medale - jeden srebrny i trzy brązowe zdobyli zawodnicy Polonii Rybnik na rozgrywanych w Bytomiu regionalnych eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

2018-04-24 10:35 Autor: ad
Zuzanna Łogożna ze złotem PP Juniorek Młodszych
0

W dniach 24-25 marca w Suchym Lesie k. Poznania odbył się XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej w Judo. W imprezie bardzo dobrze spisali się zawodnicy Polonii Rybnik.

2018-03-26 23:04 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Paweł Kejza mistrzem Polski juniorów w judo
2

Bardzo dobrze mistrzostwa Polski juniorów w judo będzie wspominał Paweł Kejza, który powtórzył sukces swojego taty i trenera, Artura Kejzy.

2018-03-16 21:52 Autor: Adam Doliba
PŚ w judo: Anna Borowska druga w Warszawie
1

Anna Borowska (57 kg) z Kejza Team Rybnik zajęła drugie miejsce w zawodach Pucharu Świata w judo w Warszawie. Piąta była Julia Kowalczyk (57 kg) z Polonii Rybnik.

2018-03-03 21:24 Autor: Adam Doliba
Mistrz i trener z Japonii z wizytą w Rybniku. „Widzę tutaj potencjał”
3

Przez 3 tygodnie w Polonii Rybnik gościła niecodzienna osoba z Japonii. Kotaro Sasaki trenował rybnickich judoków. Choć jak mówił, w jego kraju judo ćwiczą wszystkie dzieci, to w zawodnikach z Rybnika widzi potencjał.

2018-03-03 15:03 Autor: bf
Judo: Piotr Kuczera wygrywa w Pucharze Świata! J. Kowalczyk blisko podium
4

Wspaniałe wieść płyną z Sofii, stolicy Bułgarii. Piotr Kuczera, zawodnik Kejza Team Rybnik wygrał walkę finałową w Pucharze Świata. Z kolei w portugalskim Odivelas walczyły judoczki. Jak poszło naszym dziewczynom?

2018-02-04 18:17 Autor: bf
Mistrzostwa Śląska w judo: 5 złotych medali dla Rybnika
1

Znakomicie w mistrzostwach Śląska w judo spisali się dżudocy z Rybnika. Z Bytomia wrócili z 11 medalami.

2018-01-22 22:31 Autor: ad
Judo: A. Perenc i A. Borowska piąte w GP w Hadze
0

Agata Perenc (52 kg) i Anna Borowska (57 kg) zajęły piąte miejsca w ostatnich tegorocznych zawodach międzynarodowych w judo - Grand Prix w Hadze.

2017-11-21 16:18 Autor: ad