Polonia Rybnik

Puchar Polski seniorek w judo: Zuzanna Łogożna ze złotym medalem
0

W sobotę w Józefowie podczas zawodów Pucharu Polski seniorek w judo złoty medal wywalczyła Zuzanna Łogożna z Polonii Rybnik.

2020-01-19 20:06 Autor: ad
Judo: Polonia Rybnik podsumowała 2019 rok
5

Polonia Rybnik po raz kolejny podsumowała mijający rok. Podczas imprezy w Teatrze Ziemi Rybnickiej nagrodzono najlepszych dżudoków. Nie zabrakło efektownych występów młodych zawodników.

2019-12-30 12:00 Autor: ad
Puchar Polski juniorów młodszych: złoto i brąz dla Polonii Rybnik
2

W zawodach Pucharu Polski juniorów młodszych w Oleśnicy znakomicie spisali się dżudocy Polonii Rybnik.

2019-11-24 17:55 Autor: ad
Judo: Julia Kowalczyk ze srebrnym medalem w Australii
5

Świetne wieści z australijskiego Perth. Srebrny medal w turnieju Oceania Open wywalczyła Julia Kowalczyk z Polonii Rybnik. Mało tego, zarówno ona jak i Agata Perenc mają na dzień dzisiejszy kwalifikację na igrzyska olimpijskie w Tokio w 2020 roku!

2019-11-03 21:00 Autor: bf
Judo: Agata Perenc i Julia Kowalczyk z Polonii Rybnik walczyły w Abu Zabi
0

Dżudoczki Agata Perenc i Julia Kowalczyk z Polonii Rybnik walczyły w Grand Slam w Abu Zabi.

2019-10-26 07:00 Autor: ad
Judo: Dawid Szulik z Polonii Rybnik mistrzem Polski młodzików
2

Świetny występ podczas mistrzostw Polski młodzików w Jastrzębiu-Zdroju zanotował Dawid Szulik z Polonii Rybnik. Po sześciu zwycięskich pojedynkach potwierdził, że jest najlepszym w tej chwili młodzikiem w Polsce. Złoty medal zdobyty w Jastrzębiu-Zdroju to już trzeci krążek w jego karierze. Wcześniej, kolejno w 2017 i 2018 roku, zdobywał brąz.

2019-10-22 22:39 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Grand Slam w judo: Agata Perenc z Polonii Rybnik piąta w Rio de Janeiro
0

Agata Perenc z Polonii Rybnik zajęła piąte miejsce w kat. 52 kg zawodów Grand Slam w judo w Rio de Janeiro.

2019-10-10 18:00 Autor: ad
Judo: Witold Bańka pogratulował Julii Kowalczyk z Polonii Rybnik
1

Zawodniczka Programu team100, Julia Kowalczyk z Polonii Rybnik, odebrała gratulacje od ministra sportu i turystyki, Witolda Bańki.

2019-09-24 20:47 Autor: ad, źródło: msit.gov.pl
Judo: Agata Perenc i Anna Borowska ze złotem mistrzostw Polski w Rybniku. Srebrna Julia Kowalczyk
1

Na najwyższym stopniu podium mistrzostw Polski w judo stanęły Agata Perenc i Anna Borowska. Srebrny medal wywalczyła Julia Kowalczyk.

2019-09-21 07:00 Autor: Adam Doliba
Mistrzostwa Polski: najlepsi judocy w Rybniku
0

Jedną z większych imprez organizowanych w tym roku w Rybniku będą seniorskie mistrzostwa Polski w judo. Odbędą się one w boguszowickiej hali. W akcji będzie można zobaczyć kilku zawodników z dwóch rybnickich klubów: Polonii i Kejza Team.

2019-09-18 20:21 Autor: ad, źródło: materiały prasowe