Pływanie Rybnik

Pływanie: Anna Duda pobiła 10-letni rekord Polski
0

W dniach 10- 12 czerwca w Olsztynie odbyły się Letnie Mistrzostwa Polski w pływaniu w kategorii masters. Rybnicki Młodzieżowy Klub Sportowy reprezentowała Anna Duda, która trenuje pod okiem Mirosława Kubisa. Występ rybniczanki zdecydowanie należy uznać za udany.

2022-06-12 17:43 Autor: Adam Doliba
Zawody pływackie dla dzieci niepełnosprawnych „Łączy nas woda”
1

W minioną sobotę w Rybniku odbyły się zawody pływackie dla młodzieży i dzieci niepełnosprawnych pod nazwą „Łączy nas woda”.

2022-05-24 18:35 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Pływacy RMKS-u Rybnik rywalizowali w Lublinie
0

Kilku pływaków z Rybnika mogło rywalizować z krajową czołówką.

2022-04-14 20:34 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Medale rybnickich pływaków w Mistrzostwach Śląska Open
1

Podczas dwudniowych pływackich Mistrzostw Śląska Open, odbywających się na pływalni „Olimpijczyk” w Gliwicach, znakomicie zaprezentowali się pływacy RMKS-u Rybnik.

2021-11-16 22:15 Autor: materiał nadesłany - RMKS Rybnik
Pływanie, RMKS Rybnik: Kacper Duda wywalczył trzy złote medale mistrzostw Śląska
0

Na pływalni „Olimpijczyk" w Gliwicach odbyły się Mistrzostwa Śląska Open w pływaniu. Podczas najważniejszych w tym półroczu zawodów dla śląskiego pływania, bardzo wysoką formę zaprezentowali pływacy RMKS-u, co udowodnili zdobywając podczas dwudniowej rywalizacji aż osiem medali.

2021-06-06 15:27 Autor: materiał nadesłany - RMKS Rybnik
Medale rybnickich pływaków w mistrzostwach Śląska
0

Z workiem medali wrócili zawodnicy sekcji pływackiej RMKS-u Rybnik z mistrzostw Śląska 14-17-latków i Open w pływaniu, które odbyły się 13 i 14 listopada na pływalni „Olimpijczyk” w Gliwicach.

2020-11-17 16:46 Autor: Redakcja, materiał nadesłany
Pływanie: I LO z pucharem dyrektora ZSB
1

Na począku marca w Zespole Szkół Budowlanych został zorganizowany XXVII Mityng Pływacki o Puchar Dyrektora ZSB. Najlepsi okazali się uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Śląskich w Rybniku.

2020-03-29 19:53 Autor: ad, źródło: ZSB, I LO
Medalowy weekend rybnickich pływaków
0

W miniony weekend znakomicie zaprezentowali się podczas Zimowych Mistrzostw Polski w pływaniu Masters w Łodzi oraz w Mistrzostwach Śląska Open w Gliwicach, zawodnicy sekcji pływackiej RMKS Rybnik.

2019-11-18 21:36 Autor: źródło tekstu RMKS Rybnik
Rybniczanie pływali do tyłu i pomagali innym
0

W miniony weekend w Krakowie odbyła się niecodzienna forma rywalizacji sportowej, a mianowicie mistrzostwa świata w pływaniu do tyłu. W imprezie wzięli udział pływacy z Rybnika.

2019-09-09 20:01 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Pływanie: Anna Duda (RMKS Rybnik) trzy razy na najwyższym stopniu podium
0

16-17 marca na pływalni w Tychach zostały rozegrane zawody pływackie w kategorii Masters należące do cyklu Pucharu Polski. Jak co roku w imprezie wystartowała Anna Duda z RMKS-u Rybnik.

2019-03-17 18:00 Autor: jd, źródło: materiały prasowe