Piotr Kuczera judo

Judo: Julia Kowalczyk i Piotr Kuczera mistrzami Polski. Srebro Zuzanny Łogożnej
3

Julia Kowalczyk i Piotr Kuczera zostali mistrzami Polski w judo. Srebrny medal wywalczyła Zuzanna Łogożna.

2020-10-03 20:20 Autor: ad
Judo: Piotr Kuczera z medalem w Bańskiej Bystrzycy
0

Piotr Kuczera z Kejza Team Rybnik zajął drugie miejsce w turnieju w Bańskiej Bystrzycy. Zawody na Słowacji były pierwszymi w czasie pandemii koronawirusa.

2020-08-24 21:56 Autor: ad
Kejza Team Rybnik: trenuj z Anną Borowską i Piotrem Kuczerą
0

Klub Kejza Team Rybnik zaprasza do wspólnych treningów ze swoimi najlepszymi dżudokami, Anną Borowską i Piotrem Kuczerą.

2020-05-04 15:00 Autor: ad
Anna Borowska i Piotr Kuczera nagrodzeni za medale wywalczone w Wuhan
0

Zawodnicy Kejza Team Rybnik, Anna Borowska i Piotr Kuczera, zostali nagrodzeni za wyniki dla Wojska Polskiego w 2019 roku.

2020-02-28 21:22 Autor: ad
Grand Slam w judo: Piotr Kuczera (Kejza Team Rybnik) siódmy w Paryżu
0

Piotr Kuczera z Kejza Team Rybnik zajął 7. miejsce w zawodach Grand Slam w Paryżu. W turniej punktowanym w kwalifikacjach olimpijskich walczyły również Anna Borowska i Agata Perenc.

2020-02-09 23:28 Autor: ad
Grand Prix w judo: Piotr Kuczera (Kejza Team Rybnik) z brązowym medalem w Tel Awiwie
0

Piotr Kuczera (90 kg) z Kejza Team Rybnik zajął trzecie miejsce w turnieju Grand Prix w Tel Awiwie. Wcześniej w imprezie rywalizowały Anna Borowska (57 kg), Julia Kowalczyk (57 kg) i Agata Perenc (52 kg).

2020-01-25 20:31 Autor: Adam Doliba
Grand Prix w judo: Anna Borowska (Kejza Team Rybnik) tuż za podium w Tel Awiwie
0

Anna Borowska (57 kg) z Kejza Team Rybnik była piąta w turnieju Grand Prix w Tel Awiwie. W imprezie wzięły również udział Julia Kowalczyk (57 kg) i Agata Perenc (52 kg) z Polonii Rybnik.

2020-01-24 17:43 Autor: Adam Doliba
Judo: brąz Piotra Kuczery w Oceania Open
1

Dżudoka Piotr Kuczera (90 kg) z Kejza Team Rybnik zajął trzecie miejsce w turnieju Oceania Open w australijskim Perth.

2019-11-04 17:52 Autor: ad
Światowe Wojskowe Igrzyska Sportowe w Wuhan: Anna Borowska z Kejza Team Rybnik w brązowej drużynie
1

W Światowych Wojskowych Igrzyskach Sportowych w Wuhan wzięli udział dżudocy Kejza Team Rybnik, Anna Borowska i Piotr Kuczera.

2019-10-23 19:57 Autor: ad, źródło: PZJ
Judo: Piotr Kuczera z brązowym medalem w Wuhan
0

Podczas 7. Światowych Wojskowych Igrzysk Sportowych w Wuhan brązowy medal wywalczył dżudoka Kejza Team Rybnik, Piotr Kuczera.

2019-10-20 21:26 Autor: ad