Piotr Kuczera judo

Judo: Julia Kowalczyk i Urszula Hofman wicemistrzyniami Polski 2022
0

Dwie zawodniczki Polonii Rybnik, Julia Kowalczyk i Urszula Hofman, dotarły do walk finałowych mistrzostw Polski seniorek w judo.

2022-10-22 11:50 Autor: Adam Doliba
Judo: Julia Kowalczyk powalczy w mistrzostwach świata w Uzbekistanie. Kontuzja wyeliminowała Piotra Kuczerę
1

W dniach 6-13 października w Taszkiencie odbędą się mistrzostwa świata w judo. W zawodach zobaczymy Julią Kowalczyk z Polonii Rybnik. Zabraknie kontuzjowanego Piotra Kuczery z Kejza Team Rybnik.

2022-09-30 21:36 Autor: Adam Doliba
Piotr Kuczera wicemistrzem Europy w judo!
8

Dżudoka Kejza Team Rybnik, Piotr Kuczera (100 kg), został srebrnym medalistą mistrzostw Europy w judo w Sofii.

2022-05-01 16:12 Autor: Adam Doliba
Puchar Świata w judo: Piotr Kuczera ze złotym medalem w Warsaw European Open
0

Dżudoka Kejza Team Rybnik, Piotr Kuczera zwyciężył w zawodach Pucharu Świata w Warszawie.

2022-02-27 19:30 Autor: Adam Doliba
Grand Slam w judo: 7. miejsce Julii Kowalczyk i Piotra Kuczery w Paryżu
0

Podczas prestiżowego turnieju Grand Slam w Paryżu siódme miejsce zajęli rybniccy dżudocy – Julia Kowalczyk i Piotr Kuczera.

2022-02-06 21:11 Autor: Adam Doliba
10 dżudoków z Rybnika w kadrze narodowej
0

Polski Związek Judo opublikował składy kadr narodowych w pierwszym półroczu 2022 roku. Wśród nominowanych znalazło się 10 dżudoków reprezentujących kluby z Rybnika.

2022-01-14 20:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Judo, Kejza Team Rybnik: Piotr Kuczera z brązem MŚ Wojskowych
0

Piotr Kuczera z Kejza Team Rybnik zdobył brązowy medal 40. Mistrzostw Świata Wojskowych w Paryżu.

2021-10-31 19:25 Autor: Adam Doliba
MP w judo: Piotr Kuczera na podium w nowej kategorii
0

Piotr Kuczera z Kejza Team Rybnik zdobył brązowy medal mistrzostw Polski w nowej kategorii do 100 kg.

2021-10-03 10:35 Autor: Adam Doliba
Burza w Polskim Związku Judo. „Mamy dość”