Piłka nożna Rybnik

Piłkarski weekend. Komplet wyników i tabele
0

Co działo się w miniony weekend na piłkarskich boiskach w regionie? Przedstawiamy Wam komplet wyników i tabele od IV ligi do klasy C.

2019-04-08 15:12 Autor: kate
Klasa okręgowa: pewna wygrana Rymera Rybnik z Przyszłością Ciochowice
0

W 19. kolejce katowickiej II grupy klasy okręgowej z drużyn z Rybnika wygrał tylko Rymer.

2019-04-07 20:05 Autor: jd
ROW 1964 Rybnik: wyjazdowy remis z liderem Radomiakiem Radom
4

W 27. kolejce II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zremisowali na wyjeździe z liderem, Radomiakiem Radom.

2019-04-06 19:12 Autor: jd
Ważne zwycięstwo ROW-u 1964 Rybnik w Rzeszowie
3

W zaległym spotkaniu 21. kolejki II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik wygrali z Resovią na stadionie miejskim w Rzeszowie.

2019-04-03 21:29 Autor: jd
Bartosz Slisz w szerokiej kadrze na MŚ U-20
0

Jacek Magiera ogłosił szeroką kadrę na mistrzostwa świata do lat 20, które na przełomie maja i czerwca odbędą się w Polsce. Na liście 50 zawodników znalazł się rybniczanin Bartosz Slisz. Były piłkarz ROW-u 1964 Rybnik aktualnie gra w ekstraklasowym Zagłębiu Lubin.

2019-04-02 13:02 Autor: jd, źródło: laczynaspilka.pl
Derby Rybnika: Rymer pokonał ROW 1964 II
0

W derbach Rybnika w klasie okręgowej Rymer minimalnie lepszy od rezerw ROW-u 1964.

2019-03-31 21:13 Autor: jd
ROW 1964 Rybnik zremisował z Siarką Tarnobrzeg (wideo)
9

W 26. kolejce II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zremisowali przed własną publicznością z Siarką Tarnobrzeg 1:1. Pomimo tego, że był to już czwarty mecz z rzędu ROW-u bez porażki, to rybniczanie nadal znajdują się w strefie spadkowej.

2019-03-30 18:34 Autor: jd
Piłkarski weekend w Rybniku: komplet wyników i tabele
0

Przedstawiamy Wam komplet wyników i tabel od IV ligi do piłkarskiej klasy C.

2019-03-27 09:43 Autor: kate
Rymer Rybnik po raz drugi przegrał z MKS-em Czerwionka. Minuta ciszy przed meczem
0

Za nami 17. kolejka katowickiej II grupy klasy okręgowej. Ze zmiennym szczęściem spisały się w niej drużyny z Rybnika.

2019-03-23 20:17 Autor: jd
ROW 1964 Rybnik: gole w drugiej połowie uratowały remis w Siedlcach
0

W 25. kolejce II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zremisowali na wyjeździe z Pogonią Siedlce 2:2, choć do przerwy przegrywali już 0:2.

2019-03-23 19:06 Autor: jd