Piłka nożna Rybnik

ROW 1964 Rybnik: klęska w meczu z Piastem Żmigród. Dwie czerwone kartki!
0

W 15. kolejce 3. grupy III ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przegrali na wyjeździe z Piastem Żmigród.

2020-10-31 15:57 Autor: ad
Puchar Polski podokręgu Rybnik: znamy pary półfinałowe
0

Za nami ostatni mecz III rundy Pucharu Polski podokręgu Rybnik. W półfinałach zobaczymy jedną drużynę z naszego miasta.

2020-10-30 09:16 Autor: Adam Doliba
Przegrywali do przerwy, ale zgarnęli 3 punkty! ROW 1964 Rybnik lepszy od MKS-u Kluczbork
0

W 14. kolejce III ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik pokonali na stadionie przy ul. Gliwickiej MKS Kluczbork 3:2, choć do przerwy przegrywali 1:2.

2020-10-24 20:02 Autor: ad
ROW 1964 Rybnik: bez bramek w Gorzowie
0

W 13. kolejce III ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zmierzyli się na wyjeździe z Wartą Gorzów Wielkopolski.

2020-10-17 18:50 Autor: ad
ROW 1964 Rybnik: derby Śląska dla Ruchu Chorzów
0

W 12. kolejce 3. grupy III ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przegrali przed własną publicznością z Ruchem Chorzów 0:2.

2020-10-10 22:48 Autor: ad
ROW 1964 Rybnik przegrał z ostatnią drużyną w tabeli
3

W zaległym meczu 11. kolejki III ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przegrali z ostatnią drużyną w tabeli. Na boisku rywala lepsza okazała się Polonia-Stal Świdnica.

2020-10-07 18:00 Autor: ad
Klasa okręgowa: derby Rybnika dla Pierwszego Chwałowice
0

Za nami 11. kolejka trzeciej grupy klasy okręgowej, w której doszło do starcia dwóch drużyn z Rybnika.

2020-10-05 15:27 Autor: ad
Klasa okręgowa: porażki drużyn z Rybnika
1

W 10. kolejce rybnickiej grupy klasy okręgowej przegrały wszystkie drużyny z naszego miasta.

2020-09-28 22:34 Autor: ad
Pierwsze zwycięstwo w Rybniku. ROW 1964 pokonał Górnika II Zabrze
0

W 10. kolejce 3. grupy III ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik pokonali na stadionie przy ul. Gliwickiej rezerwy Górnika Zabrze 2:0. W tym sezonie było to pierwsze zwycięstwo rybniczan przed własną publicznością.

2020-09-26 17:55 Autor: Adam Doliba
Klasa okręgowa: Pierwszy Chwałowice wygrał z Płomieniem