Piłka nożna Rybnik

ROW 1964 Rybnik. Dawid Jóźwiak: „rundę jesienną oceniam pozytywnie”
0

W ostatnim meczu rundy jesiennej IV ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik podzielili się punktami z Decorem Bełk.

2023-11-12 20:56 Autor: Adam Doliba
ROW 1964 Rybnik: duża niespodzianka w Landku. Dwa gole Jakuba Kuczery
1

Piłkarze ROW-u 1964 Rybnik sprawili dziś dużą niespodziankę, wygrywając na wyjeździe ze Spójnią Landek 2:0.

2023-11-04 22:29 Autor: Adam Doliba
IV liga: ROW 1964 Rybnik przerwał serię porażek
0

Po czterech porażkach z rzędu piłkarze ROW-u 1964 Rybnik w końcu wygrali. Przed własną publicznością pokonali LKS Czaniec.

2023-10-29 20:26 Autor: Adam Doliba
Trwa seria porażek piłkarzy ROW-u 1964 Rybnik
1

Ciąg dalszy złej passy piłkarzy ROW-u 1964 Rybnik, którzy przegrali czwarty mecz z rzędu.

2023-10-21 18:26 Autor: Adam Doliba
Wysoka porażka ROW-u 1964 Rybnik z Podbeskidziem II Bielska-Biała
0

W zaległym meczu 11. kolejki IV ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przegrali przed własną publicznością z rezerwami Podbeskidzia Bielsko-Biała.

2023-10-18 17:51 Autor: Adam Doliba
ROW 1964 Rybnik bez punktów w Ornontowicach
1

W 10. kolejce śląskiej II grupy IV ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przegrali na wyjeździe z Gwarkiem Ornontowice.

2023-10-07 20:31 Autor: Adam Doliba
Reprezentacja Polski: Bartosz Slisz powołany przez nowego selekcjonera Michała Probierza
0

Pochodzący z Rybnika piłkarz Legii Warszawa, Bartosz Slisz (rocznik 1999) został powołany przez nowego selekcjonera reprezentacji Polski Michała Probierza na mecze eliminacji mistrzostw Europy 2024 z Wyspami Owczymi i Mołdawią.

2023-10-06 19:26 Autor: Adam Doliba
Znakomita seria ROW-u 1964 Rybnik przerwana w Wodzisławiu. Odra lepsza w derbach regionu
0

W derbach regionu piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przegrali na boisku Odry Wodzisław.

2023-10-01 11:37 Autor: Adam Doliba
ROW 1964 w półfinale Pucharu Polski podokręgu Rybnik
0

Piłkarze ROW-u 1964 wygrali na wyjeździe z Górnikiem Radlin i awansowali do półfinału Pucharu Polski podokręgu Rybnik.

2023-09-27 21:29 Autor: Adam Doliba
ROW 1964 Rybnik: gol Marka Krotofila na wagę 3 punktów
1

Bardzo dobrze w tym sezonie IV ligi radzą sobie piłkarze ROW-u 1964 Rybnik, którzy w piątek zanotowali czwarte zwycięstwo z rzędu.

2023-09-23 09:26 Autor: Adam Doliba