PGG ROW Rybnik

Emocje do ostatniego biegu! Rybniczanie lepsi od gnieźnian
3

W meczu na szczycie Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik pokonał na stadionie przy ul. Gliwickiej Car Gwarant Start Gniezno 47:43. Punkt bonusowy za lepszy bilans w dwumeczu zgarnęli jednak gnieźnianie.

2019-07-07 16:09 Autor: ad
Żużel: rybnickie „Rekiny” podejmą wicelidera z Gniezna
0

W meczu na szczycie Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik podejmie na stadionie przy ul. Gliwickiej Car Gwarant Start Gniezno.

2019-07-02 22:56 Autor: ad
Żużel: spotkanie zarządu KS ROW Rybnik z kibicami
0

Przed nami kolejne spotkanie przedstawicieli zarządu klubu PGG ROW Rybnik z kibicami.

2019-07-01 19:33 Autor: ad
Juniorzy PGG ROW-u Rybnik wygrali w Lesznie
0

Żużlowcy PGG ROW-u Rybnik rywalizowali w kolejnych rundach Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów.

2019-06-27 22:00 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Porażka PGG ROW-u Rybnik w Tarnowie
7

Dobra passa rybnickich żużlowców została przerwana w Tarnowie. PGG ROW Rybnik uległ miejscowej Unii 39:51. Punkt bonusowy zgarnęli rywale.

2019-06-23 17:03 Autor: Red.źródło: Sportowe Fakty
Juniorzy PGG ROW-u Rybnik w finale MMPPK
0

Juniorzy PGG ROW-u Rybnik, Robert Chmiel, Mateusz Tudzież i Przemysław Giera, wywalczyli awans do finału Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych.

2019-06-12 23:39 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
PGG ROW Rybnik: Kacper Woryna i Mateusz Szczepaniak bez awansu do finału Indywidualnych Mistrzostw Polski
0

Kacper Woryna i Mateusz Szczepaniak nie zdołali awansować do finału Indywidualnych Mistrzostw Polski. Obaj zawodnicy PGG ROW-u Rybnik przepadli w półfinałach.

2019-06-12 23:31 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
PGG ROW Rybnik vs. Lokomotiv Daugavpils: awizowane składy. Kto za Siergieja Łogaczowa?
0

W 10. kolejce Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik zmierzy się przed własną publicznością z Lokomotivem Daugavpils.

2019-06-11 13:37 Autor: jd
PGG ROW Rybnik wygrał w Gdańsku. Siergiej Łogaczow w szpitalu
4

W 9. kolejce Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik pokonał na wyjeździe Zdunek Wybrzeże Gdańsk 50:40. Po groźnie wyglądającym upadku w pierwszym biegu do szpitala został odwieziony Siergiej Łogaczow.

2019-06-09 17:04 Autor: jd
PGG ROW Rybnik: awizowane składy na mecz w Gdańsku
0

Żużlowców PGG ROW-u Rybnik czeka wyjazd do Gdańska. Rywalizację ze Zdunek Wybrzeżem będzie można zobaczyć na żywo w telewizji Polsat Sport Extra.

2019-06-06 19:47 Autor: jd