Od poniedziałku 2 lipca piłkarze ROW-u 1964 Rybnik są w Kamieniu na obozie przygotowawczym do sezonu 2018/19.

2018-07-04 23:03 Autor: ad, źródło: materiały prasowe

Po Kamilu Spratku i Marku Krotofilu kolejni piłkarze przedłużyli kontrakty z ROW-em 1964 Rybnik. Dwuletnie umowy podpisali Robert Tkocz, Radosław Dzierbicki, Jan Janik oraz Paweł Jaroszewski.

2018-06-07 21:51 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Druga połowa pod dyktando rybniczan. ROW wywalczył cenny remis z ŁKS-em Łódź
9

W 18. kolejce II ligi, w ostatnim meczu przed własną publicznością w tym roku, ROW 1964 Rybnik zremisował z ŁKS-em Łódź 2:2, choć do przerwy dwoma bramkami prowadzili goście. Gole dla gospodarzy strzelili Dawid Kalisz i Paweł Jaroszewski.

2017-11-18 18:46 Autor: Adam Doliba
Gol Jaroszewskiego na wagę 3 punktów (wideo)
3

W 15. kolejce II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik wygrali ze Stalą Stalowa Wola 1:0. Gola na wagę 3 punktów już w 3. minucie zdobył Paweł Jaroszewski.

2017-10-28 19:24 Autor: Adam Doliba
GKS Bełchatów pokonany! Piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zrobili ważny krok w kierunku utrzymania
7

W 29. kolejce II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zmierzyli się na stadionie przy ul. Gliwickiej z GKS-em Bełchatów.

2017-05-06 22:59 Autor: Adam Doliba
1

KS ROW: pewna wygrana Termaliki

W drugim meczu sparingowym piłkarze ROW-u przegrali z beniaminkiem ekstraklasy – Termaliką Bruk-Bet Nieciecza.

2015-07-08 00:00 Autor: Adam Doliba