Oliwier Mutwil

TL ROW Rybnik z 10 medalami mistrzostw województwa śląskiego
0

Bardzo dobry start w mistrzostwach województwa śląskiego seniorów, juniorów i juniorów młodszych zaliczyli lekkoatleci TL ROW Rybnik.

2023-06-01 20:11 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Barbórkowe bieganie po raz osiemnasty
1

W niedzielę 4 grudnia odbyła się 18. edycja Biegu Barbórkowego. Zwyciężył Oliwier Mutwil z Wodzisławia Śląskiego.

2022-12-05 19:23 Autor: ad
Życiowy sukces zawodnika TL ROW Rybnik
0

Zawodnik Towarzystwa Lekkoatletycznego ROW Rybnik zwyciężył podczas Mistrzostw Polski U20 we Włocławku. Oliwier Mutwil zdobył złoty medal w biegu na 5000 m. Jego czas to: 15:22,63 min.

2018-06-27 17:48 Autor: Redakcja
Lekkoatleci TL ROW walczyli w mistrzostwach Śląska
2

W Częstochowie odbyły się mistrzostwa Śląska U-18, U-20 i seniorów w lekkoatletyce. W imprezie nie mogło zabraknąć zawodników z Rybnika.

2018-05-29 22:16 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Oliwier Mutwil z brązem mistrzostw Polski
36

W iście zimowych warunkach, podczas śnieżyc i porywistych wiatrów, w Żaganiu odbyły się mistrzostwa Polski w biegach przełajowych.

2018-03-19 22:58 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Cross Mysłowic: Marcin Ciepłak wygrał po raz trzeci
0

W minioną sobotę odbył się 46. Cross Mysłowic, podczas którego tytuł z zeszłego roku obronił zawodnik TL ROW Rybnik, Marcin Ciepłak. Trzecie miejsce zajął jego klubowy kolega, Jarosław Kożdoń.

2018-02-27 22:25 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Srebrny medal mistrzostw Polski Julii Polak
0

Zawodniczka TL ROW Rybnik, Julia Polak, zdobyła srebrny medal mistrzostw Polski w lekkoatletyce w kategorii w U-18.

2018-02-13 19:17 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
TL ROW: zwycięstwo Julii Polak w Ostrawie
0

W lekkoatletycznej hali Arena w Ostrawie Witkowicach odbył się pierwszy tegoroczny międzynarodowy mityng lekkoatletyczny, w którym wystartowali zawodnicy Towarzystwa Lekkoatletycznego ROW Rybnik.

2018-01-06 23:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
0

TL ROW: dwa medale mistrzostw Śląska w biegach przełajowych

W sobotę 12 marca w Mysłowicach odbyły się mistrzostwa Śląska w biegach przełajowych, w których wziął udział klub lekkoatletyczny TL ROW Rybnik.

2016-03-13 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe