Nikola Wita

Taekwon-do: N. Wita powalczy w mistrzostwach Europy
2

Zawodniczka RCSW Fighter Nikola Wita została powołana do reprezentacji Polski na najbliższe mistrzostwa Europy w Taekwon-do ITF w Sofii.

2017-04-13 17:59 Autor: Adam Doliba
Taekwon-do: RCSW Fighter bogatsze o 31 medali
0

W Kłobucku odbyły się dwie imprezy: Kłobuck Taekwon-do Cup i pierwsza eliminacja do Mistrzostw Polski Taekwon-do Juniorów Młodszych i Juniorów. W zawodach wzięło udział 39 zawodników RCSW Fighter (skrzatów, kadetów, młodzików, juniorów młodszych i juniorów).

2017-03-24 18:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Reprezentanci RCSW nie narzekają na brak zajęć
0

Zawodnicy Rybnickiego Centrum Sztuk Walki nie próżnują, wciąż chętnie doskonalą techniki sztuk walki, szlifują kondycję fizyczną i wkładają wysiłek w swój własny rozwój.

2017-03-18 13:55 Autor: Adam Doliba
Slovak Open: sukces medalowy RCSW Fighter
0

W dniach 24-26 lutego 2017 roku zawodnicy RCSW Fighter wystartowali w kickboxing w formułach ringowych i planszowych LC, KL, K-1 w Bratysławie. Na Slovak Open, bo tak nazywa się ta cyklicznie odbywająca się impreza sportowa, zanotowali oni najlepszy start z wszystkich dotychczasowych.

2017-03-04 11:33 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Dwoje zawodników RCSW Fighter na konsultacjach kadry Polski w Taekwon-do ITF
0

Zawodnicy RCSW Fighter Rybnik - Łukasz Kubiak oraz Nikola Wita uczestniczyli w konsultacjach kadry Polski w Taekwon-do ITF. Konsultacje odbyły się w ośrodku COS w Spale, a zjechało się na nie prawie 100 zawodników (kobiety i mężczyźni) z całej Polski.

2017-02-17 20:33 Autor: Adam Doliba
0

23 medale RCSW Fighter Rybnik

W miejscowości Krzepice zostały rozegrane dwa turnieje Taekwon-do: pierwsza eliminacja do Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych oraz Taekwon-do Cup dla dzieci klas szkoły podstawowej.

2016-03-28 00:00 Autor: ad
0

RCSW Fighter: nowości z życia klubu

Rybnickie Centrum Sztuk Walki Fighter Rybnik przygotowało dla nas podsumowanie najważniejszych wydarzeń w klubie w ostatnich tygodniach.

2016-03-16 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
0

Złoty medal Ł. Kubiaka w Slovak Open

Reprezentanci Rybnickiego Centrum Sztuk Walki Fighter Rybnik przywieźli z zawodów Slovak Open aż 13 medali. Złoto wywalczył Łukasz Kubiak.

2016-02-25 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
0

Trzy tytuły mistrzów świata dla zawodników RCSW Fighter Rybnik

Zawodnicy Rybnickiego Centrum Sztuk Walki Fighter Rybnik zdobyli 9 medali podczas Unified World Championship WTKA w hiszpańskim Benidorm.

2015-11-18 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Rybnickie zawodniczki z trenerem
0

Rybnickie Centrum Sportów Walki: Wita i Pakuła na podium mistrzostw Polski

Dwa brązowe medale dla zawodniczek RCSW Fighter Rybnik w XXII Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych Taekwon-do ITF.

2015-05-21 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe