MTB Rybnik

GK Viktoria Rybnik: Emilia Bindacz na podium mistrzostw Polski w kolarstwie przełajowym
0

Emilia Bindacz z Grupy Kolarskiej Viktoria Rybnik wywalczyła brązowy medal mistrzostw Polski w kolarstwie przełajowym.

2024-01-17 20:05 Autor: Adam Doliba
Rybniczanin Kamil Kalamarz piąty w ultramaratonie rowerowym Carpatia Divide
1

Kamil Kalamarz z Rybnika zajął piąte miejsce w ultramaratonie rowerowym Carpatia Divide. Trasę długości 630 km pokonał w 81 godzin i 35 minut!

2023-08-27 06:00 Autor: Adam Doliba
Bike Race Zamysłów VI - wyścig rowerowy wokół Zamysłowa
0

W niedzielę 2 lipca zostanie zorganizowana kolejna edycja wyścigu rowerowego wokół Zamysłowa – Bike Race Zamysłów VI.

2023-06-19 22:51 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Dobry start Grupy Kolarskiej Viktoria Rybnik w Pucharze Polski na Wiśniowcu
0

Za nami finał Pucharu Polski MTB XCO JBG-2 Wiśniowiec MTB Race. Jak w imprezie wypadli zawodnicy Grupy Kolarskiej Viktoria Rybnik?

2022-09-20 21:50 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Puchar Polski w kolarstwie górskim JBG-2 Wiśniowiec MTB XCO Race UCI C - Rybnik 2022
0

Puchar Polski w kolarstwie górskim JBG-2 Wiśniowiec MTB XCO Race UCI C to dwudniowe, międzynarodowe zawody w kolarstwie górskim, które odbędą się 17-18 września 2022 roku w kompleksie Park Sportowy Wiśniowiec przy ul. Gliwickiej w Rybniku.

2022-08-29 13:33 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
5. edycja wyścigu MTB Bike Race Zamysłów
0

Wielkimi krokami zbliża się piąta edycja wyścigu MTB Bike Race Zamysłów. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Rybnik.com.pl.

2022-06-13 12:05 Autor: ad
Udane otwarcie sezonu MTB w Rybniku
0

Kolarze górscy ponownie odwiedzili Rybnik. W niedzielę odbyła się inauguracja sezonu Bike Atelier MTB Maratonu, jednej z największych tego typu imprez w Polsce. Na starcie stanęło 800 uczestników, rywalizujących na czterech dystansach. Nie zabrakło też emocji wśród najmłodszych, prawie setka z nich brała udział w wyścigach KIDO.

2022-04-26 21:22 Autor: materiały prasowe organizatora
Bike Atelier MTB Maraton już w niedzielę rusza w Rybniku
1

Sezon na maratony MTB rusza na dobre. Już w niedzielę (24 kwietnia) odbędzie się pierwsza z jedenastu tegorocznych edycji Bike Atelier MTB Maratonu. Impreza będzie gościła w Rybniku, który od lat jest jednym z gospodarzy tej rywalizacji.

2022-04-22 18:03 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Rybnik: finał Pucharu Polski MTB XCO 2022 na Wiśniowcu
0

Na koniec roku znakomita informacja prosto z Polskiego Związku Kolarskiego. W przyszłym sezonie finałowa runda Pucharu Polski MTB XCO odbędzie się w rybnickim parku Wiśniowiec.

2021-12-29 14:24 Autor: ad, źródło: PZKol
JBG-2 Wiśniowiec MTB Race - Rybnik 2021 (relacja i wyniki)
1

W ubiegłą niedzielę w Parku Sportowym Wiśniowiec w Rybniku odbyły się zawody w kolarstwie górskim „JBG-2 Wiśniowiec MTB Race”. Rywalizacja odbywała się na nowo powstałej trasie, która wybudowana została w ramach Budżetu Obywatelskiego jesienią ubiegłego roku. Do startu zgłoszonych zostało niemal 250 uczestników. W stawce znaleźli się zarówno czołowi polscy kolarze górscy jak i amatorzy oraz dzieci.

2021-08-25 21:06 Autor: materiały prasowe organizatora