Motocross Rybnik

Motocross: Roch Wujec z Rybnika na podium finałowej rundy mistrzostw Polski w Chełmnie
0

W klasyfikacji generalnej sezonu 2023 mistrzostw Polski w klasie MX85 rybniczanin Roch Wujec zajął czwarte miejsce.

2023-09-20 19:54 Autor: Adam Doliba
Motocross: Roch Wujec na podium w Obornikach
0

Roch Wujec z Rybnika wywalczył kolejne podium w Pucharze Polski podczas trzeciej rundy na torze w Obornikach.

2023-09-08 14:57 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Motocross: pierwsze podium Rocha Wujca w Pucharze Polski
0

14-letni rybniczanin Roch Wujec zdobył swoje pierwsze podium w Pucharze Polski podczas II rundy PP na torze w Gdańsku.

2023-06-15 14:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
MP w motocrossie: Roch Wujec drugi w Strykowie
0

13-letni mieszkaniec Rybnika, zawodnik motocrossowy Roch Wujec, ma za sobą udane rundy w swoim debiutanckim sezonie w mistrzostwach Polski.

2022-07-04 22:43 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Szymon Masaraczyk na podium mistrzostw Polski w motocrossie
2

Szymon Masarczyk, nad którym patronat medialny sprawuje nasz portal, jest już po kilku startach w swojej nowej klasie.

2021-07-30 16:17 Autor: Adam Doliba
Motocross: pierwsze zawody i pierwsze podium Szymona Masarczyka
0

W ostatni weekend w miejscowości Stryków odbyły się pierwsze w tym roku zawody motocrossowe w Polsce. W imprezie bardzo dobrze spisał się rybniczanin Szymon Masarczyk, nad którym patronat medialny sprawuje nasz portal.

2021-05-19 12:02 Autor: ad
Motocross: Szymon Masarczyk w kadrze narodowej
0

Szymon Masarczyk, nad którym patronat medialny sprawuje portal Rybnik.com.pl, ciężko przygotowuje się do sezonu pomimo tego, że pandemia nie pozwala na organizowanie zawodów motocrossowych.

2021-04-22 19:30 Autor: Adam Doliba
Szymon Masarczyk drugim wicemistrzem Polski w motocrossie
0

Rybniczanin Szymon Masarczyk, nad którym patronat medialny sprawuje nasz portal, zajął trzecie miejsce w motocrossowych mistrzostwach Polski w klasie MX 65.

2020-10-05 19:46 Autor: ad
Motocross: sportowe wakacje Rocha Wujca
0

Bardzo aktywne wakacje ma za sobą młody zawodnik motocrossowy z Rybnika, Roch Wujec.

2020-09-11 15:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Motocross: Szymon Masarczyk na podium mistrzostw Polski w Człuchowie
0

W sobotę 22 sierpnia odbyła się pierwsza runda motocrossowych mistrzostw Polski w Człuchowie. W dwudniowej imprezie rywalizowali zawodnicy z Polski i zagranicy.

2020-08-28 21:40 Autor: ad