Młodzież

0

Koszykarze z „jedynki” Mistrzami Śląska

W finale wojewódzkim szkolnych rozgrywek koszykówki drużyna z Gimnazjum nr 1 w Rybniku wygrała wszystkie mecze i tym samym zdobyła mistrzostwo Śląska. Już w przyszłym tygodniu koszykarze będą walczyć w Mistrzostwach Polski.

2012-06-01 00:00 Autor: dk
0

„Tygiel” pobiegł razem z całą Polską

Po raz pierwszy w historii uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Technicznych wzięli udział w akcji Polska Biega.

2012-06-02 00:00 Autor: dk
0

DK Niewiadom: „Galimatias” z Dash Channel

W sobotnie popołudnie, w Domu Kultury w Niewiadomi młodzi rybniczanie będą się bawić z zespołem Dash Channel.

2012-05-31 00:00 Autor: dk
Dzisiaj Dzień Sportu dla uczniów szkoły zawodowej
0

Już dziś, na boiskach przy Kąpielisku „Ruda” młodzież ze szkoły zawodowej Izby Rzemieślniczej w Rybniku weźmie udział w Dniu Sportu.

2012-05-23 00:00 Autor: dk
4

Piłkarze z ZST na etapie wojewódzkim

Drużyna ZST Rybnik, po sukcesie na szczeblu miejskim, zagrała w półfinale wojewódzkim Licealiady 2011/2012 w piłce nożnej.

2012-05-22 00:00 Autor: dk
1

Zwiedzili Holandię. To była kształcąca podróż

O tym, że podróże kształcą uczniowie IV Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika i Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi wiedzą nie od dziś, a wizyta w Holandii tylko potwierdziła tę starą prawdę.

2012-05-15 00:00 Autor: dk
0

MDK: plastyka, teatr i taniec – w tym są najlepsi

Wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury w Rybniku zdobyli wysokie miejsca we wszystkich kategoriach XII Festiwalu Kultury Dzieci i Młodzieży „Jawor 2012”.

2012-05-13 00:00 Autor: dk
ZST: najlepsi również w BHP
0

Nie koniec dobrej passy uczniów Zespołu Szkół Technicznych. Tym razem młodzież była najlepsza na Międzyszkolnym Konkursie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

2012-05-11 00:00 Autor: dk
0

ZSE-U: dziewczyny na podium „Licealiady”

Za nami Finał Wojewódzki Koszykówki Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych „Licealiada”. Drużyna z rybnickiego „ekonomika” stanęła na drugim stopniu podium.

2012-05-08 00:00 Autor: dk
0

Młodzież ZST znów w międzynarodowej czołówce

Roboty uczniów Zespołu Szkół Technicznych bardzo dobrze wypadły na XII Międzynarodowym Turnieju Robotów ISTROBOT 2012 w Bratysławie. Dzięki robotom jeden z rybniczan stanął na podium.

2012-05-04 00:00 Autor: dk