MKS Kluczbork

ROW 1964 Rybnik: ostra wymiana ciosów i aż 6 goli w Kluczborku
1

W 33. kolejce 3. grupy III ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zremisowali na wyjeździe z MKS-em Kluczbork 3:3.

2021-05-26 23:27 Autor: ad
Przegrywali do przerwy, ale zgarnęli 3 punkty! ROW 1964 Rybnik lepszy od MKS-u Kluczbork
0

W 14. kolejce III ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik pokonali na stadionie przy ul. Gliwickiej MKS Kluczbork 3:2, choć do przerwy przegrywali 1:2.

2020-10-24 20:02 Autor: ad
ROW 1964 Rybnik: mecz z MKS-em Kluczbork przełożony na maj
0

Zaplanowany na najbliższą sobotę (14 marca) mecz piłkarzy ROW-u 1964 Rybnik z MKS-em Kluczbork został przeniesiony na 13 maja.

2020-03-12 21:03 Autor: ad
ROW 1964 Rybnik stracił zwycięstwo w Kluczborku w 90. minucie
5

W 2. kolejce III ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik remisowali na wyjeździe z MKS-em Kluczbork 3:3.

2019-08-10 20:00 Autor: ad
Piłkarze ROW-u wyszarpali remis w ostatnich minutach. „MKS zmusił nas do ciężkiej pracy”
1

W ramach 29. kolejki II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zmierzyli się na stadionie przy ul. Gliwickiej z MKS-em Kluczbork. Mecz zakończył się podziałem punktów.

2018-05-04 21:04 Autor: Adam Doliba
ROW 1964 Rybnik podejmie w piątek MKS Kluczbork
1

W 29. kolejce II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik podejmą na stadionie przy ul. Gliwickiej szesnasty w tabeli MKS Kluczbork.

2018-05-02 16:25 Autor: Adam Doliba
ROW 1964 Rybnik uratował w Kluczborku punkt w ostatnich minutach
3

W 12. kolejce II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zremisowali na wyjeździe z MKS-em Kluczbork 2:2.

2017-10-07 20:25 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
0

ROW 1964: porażka w Kluczborku. Od poniedziałku obóz w Kamieniu

W wyjazdowym sparingu piłkarze ROW-u przegrali 0:2 z I-ligowym MKS-em Kluczbork. Oba gole zdobył Rafał Niziołek.

2016-01-23 00:00 Autor: ad, źródło: row1964rybnik.com
4

Puchar Polski: KS ROW 1964 wygrał z MKS-em. Teraz czas na Dolcan

Po wygranej z beniaminkiem I ligi MKS-em Kluczbork piłkarze ROW-u zmierzą się z Dolcanem Ząbki.

2015-07-19 00:00 Autor: Adam Doliba
W sobotę Szymon Sobczak zagra przeciwko swoim byłym kolegom
2

Puchar Polski: w sobotę ROW zmierzy się z nową drużyną Szymona Sobczaka

W najciekawiej zapowiadającym się meczu rundy wstępnej Pucharu Polski piłkarze ROW-u podejmą na stadionie przy ul. Gliwickiej MKS Kluczbork.

2015-07-16 00:00 Autor: Adam Doliba