MKKS Rybnik

Koszykówka. II liga: MKKS Rybnik lubi nieparzyste kwarty
0

W ostatnim w tym roku meczu koszykarze MKKS-u Rybnik wygrali na wyjeździe z MKS-em II Dąbrowa Górnicza.

2023-12-18 16:37 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Koszykówka. II liga: twierdza Rybnik zdobyta. W meczu na szczycie MKKS nie dał rady Polonii Bytom
0

W meczu na szczycie II ligi koszykarze MKKS-u Rybnik przegrali w hali „Ekonomika” z Polonią Bytom. Była to ich druga porażka w tym sezonie, a pierwsza przed własną publicznością.

2023-12-10 13:01 Autor: Redakcja
Koszykówka. II liga: pewna wygrana MKKS-u Rybnik z Wisłą w Krakowie
0

W meczu 13. kolejki II ligi MKKS Rybnik wygrał na wyjeździe z Wisłą Kraków 75:57 i nadal zajmuje pierwsze miejsce w tabeli.

2023-12-03 13:07 Autor: Adam Doliba
Koszykówka. II liga: znakomita seria przerwana. MKKS Rybnik liderem... po pierwszej porażce
0

Koszykarze MKKS-u Rybnik rozegrali zaległe wyjazdowe spotkanie z KS Cracovią 1906 Yabimo. Pomimo pierwszej porażki w tym sezonie awansowali na fotel lidera II ligi!

2023-12-01 14:00 Autor: Adam Doliba
Koszykówka. II liga: MCKS Czeladź postawił się MKKS-owi Rybnik
0

Trudną przeprawę z MCKS-em Czeladź mieli w sobotę koszykarze MKKS-u. Po ciekawym widowisku rybniczanie wygrali 86:72.

2023-11-26 11:40 Autor: Adam Doliba
Sportowy weekend w Rybniku (25-26 listopada 2023)
0

Sportowy weekend zapowiada się bardzo atrakcyjnie dla rybnickich kibiców sportów halowych.

2023-11-24 22:49 Autor: Redakcja
Koszykówka. II liga: Kielce zdobyte! MKKS Rybnik z dziesiątym zwycięstwem
0

Trwa znakomita seria MKKS-u Rybnik. W dziesiątym meczu sezonu nasi koszykarze odnieśli dziesiąte zwycięstwo!

2023-11-20 17:54 Autor: Adam Doliba
Koszykówka. MKKS Rybnik: z Niedźwiadkami pękła setka
0

W 10. kolejce II ligi MKKS Rybnik wygrał przed własną publicznością z Niedźwiadkami Chemart II Przemyśl. Tym samym nasi koszykarze nadal pozostają niepokonani w tym sezonie!

2023-11-16 18:47 Autor: Adam Doliba