Mini-żużel

Miniżużel: „Twardziele” rozdane. Dominacja Rybek Rybnik
1

W Forcie Piaski pod Częstochową odbyła się ceremonia wręczenia „Twardzieli”, nagród dla miniżużlowców. Zdominowali ją zawodnicy Rybek Rybnik.

2023-10-27 19:06 Autor: Adam Doliba
Miniżużel: Rybki Rybnik zdominowały finał Mistrzostw Polski Par Klubowych
1

Miniżużlowcy Rybek Rybnik zdominowali finał Mistrzostw Polski Par Klubowych. Na torze w Chwałowicach wygrali Krzysztof Harendarczyk i Franciszek Szczyrba. Drugie miejsce zajęli Wiktor Klecha i Piotr Reszka.

2023-10-16 17:23 Autor: Adam Doliba
5. runda DMP w miniżużlu: Harendarczyk z kompletem. Rybki drugie
0

W Rędzinach odbyła się 5. runda Drużynowych Mistrzostw Polski w miniżużlu. Drugie miejsce zajęły Rybki Rybnik.

2023-08-24 23:00 Autor: ad
Długi weekend z miniżużlem w Chwałowicach
0

W najbliższy weekend na minitorze w Rybniku-Chwałowicach zostaną zorganizowane trzy duże imprezy. Emocje gwarantowane!

2023-08-07 23:44 Autor: Adam Doliba
Klub oznaczył Włókniarza i się zaczęło. „Sprzedaliście ROW za srebrniki”. Rybki odpowiadają
13

„Pieniądze ważniejsze od ideałów”. „Obraz całego rybnickiego sportu na jednym obrazku”. „Sprzedaliście ROW za srebrniki”. Klub miniżużlowy Rybki Rybnik wywołał jednym postem sporo dyskusji. Oznaczył w nim bowiem Włókniarza Częstochowa. Dlaczego publikacja tak bardzo zdenerwowała kibiców? Co na to same Rybki?

2023-03-27 10:17 Autor: Bartłomiej Furmanowicz
Miniżużel: zagłosuj na Rybki Rybnik w plebiscycie „Twardziele 2022”
0

Trwa plebiscyt „Twardziele 2022”. Kibice z naszego miasta mogą głosować na miniżużlowców Rybek Rybnik w kategorii „Popularność”.

2022-10-25 20:50 Autor: ad
Miniżużel: MKMŻ Rybki Rybnik wicemistrzem Polski. Zdecydował bieg dodatkowy!
2

Miniżużlowcy Rybek Rybnik wywalczyli srebrny medal drużynowych mistrzostw Polski w klasie 85-125cc. O losach tytułu zdecydował bieg dodatkowy.

2022-09-17 14:29 Autor: Adam Doliba
Miniżużel: Franciszek Szczyrba wygrał 8. rundę Pucharu Ekstraligi w Rybniku
0

W piątek na torze w Chwałowicach została rozegrana ostatnia runda Pucharu Ekstraligi w klasie 125cc. Zwyciężył Franciszek Szczyrba z Rybek Rybnik.

2022-08-27 12:26 Autor: Adam Doliba
6. runda DMP w miniżużlu: Rybki i Polonia wygrały w Chwałowicach
0

W sobotę na torze w Chwałowicach została rozegrana szósta runda Drużynowych Mistrzostw Polski w miniżużlu. Zwyciężyły ex aequo drużyny Polonii Bydgoszcz i Rybek Rybnik.

2022-08-22 21:21 Autor: Adam Doliba
I runda DMP w miniżużlu: Rybki Rybnik drugie w Bydgoszczy
0

W niedzielę w Bydgoszczy zostały rozegrane zaległe zawody I rundy Drużynowych Mistrzostw Polski w miniżużlu. Na podium stanęły Rybki Rybnik.

2022-07-11 18:24 Autor: Adam Doliba