Mariusz Prudel

0

Siatkówka plażowa: dwie polskie pary na podium turnieju World Tour

Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel pokonali bliźniaków z Włoch - Matteo i Paolo Ingrosso 2:0 (21:13, 21:15) i zajęli trzecie miejsce w turnieju Major Series World Tour w Stavanger.

2015-06-15 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

CEV Jurmala Masters: Prudel i Fijałek tuż za podium

Mariusz Prudel (TS Volley Rybnik) i Grzegorz Fijałek (UKS SMS Łódź) zajęli czwarte miejsce w łotewskiej Jurmale w turnieju CEV Masters.

2015-05-25 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Festiwalu Ruchu i Zdrowia w II LO

O tym, czy to prawda, że „w zdrowym ciele zdrowy duch” przekonali się uczniowie Zespołu Szkół nr 2 w Rybniku. Zorganizowano tam Festiwal Ruchu i Zdrowia.

2015-05-01 00:00 Autor: dk ; źródło: materiały prasowe
0

Losowanie grup MŚ w siatkówce plażowej: Brzostek i Prudel poznali rywali

Pochodzący z Rybnika Monika Brzostek i Mariusz Prudel poznali rywali w fazie grupowej mistrzostw świata w siatkówce plażowej, które zostaną zorganizowane w Holandii na przełomie czerwca i lipca.

2015-03-31 00:00 Autor: Adam Doliba
Tak prezentuje się nowa hala przy Gimnazjum nr 2
13

Święto w Gimnazjum nr 2. Nowa hala sportowa już otwarta

Tu kiedyś było ściernisko, teraz… nowoczesna hala sportowa wybudowana przy Gimnazjum nr 2 na ul. Grunwaldzkiej. Wczoraj po południu dokonano uroczystego otwarcia nowego obiektu, na którym będzie można trenować zarówno siatkówkę, jak i koszykówkę czy piłkę ręczną.

2014-10-14 00:00 Autor: Bartłomiej Furmanowicz
1

Nowa hala przy Gimnazjum nr 2: TS Volley zagra z amatorami

W poniedziałek 13 października o godz. 17.30 zostanie rozegrany długo wyczekiwany mecz pomiędzy reprezentacją Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej i drugoligowym zespołem TS Volley Rybnik.

2014-10-11 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Adrian Wala
2

Nagrody Marszałka Województwa Śląskiego dla sportowców z Rybnika

Zarząd Województwa Śląskiego podziękował 45 zawodnikom i 33 trenerom za sukcesy sportowe. Wśród nich znaleźli się reprezentanci rybnickich klubów.

2014-09-15 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
0

Siatkówka plażowa: mistrzostwa Polski bez Mariusza Prudla

Dziś w Krakowie rozpoczynają się mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn. Niestety do rywalizacji nie przystąpi Mariusz Prudel. Kibicom z naszego miasta pozostało dopingowanie rybniczanki, Moniki Brzostek.

2014-08-26 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: pzps.pl
0

Siatkówka plażowa: Prudel i Fijałek bez medalu w Starych Jabłonkach

Jedni z faworytów turnieju World Tour Grand Slam w Starych Jabłonkach, Mariusz Prudel (TS Volley Rybnik) i Grzegorz Fijałek (UKS SMS Łódź), zakończyli imprezę w 1/8 finału.

2014-08-23 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Grand Slam: Prudel i Fijałek poza podium turnieju w Klagenfurcie

Mariusz Prudel i Grzegorz Fijałek, którzy ostatnio wygrali zawody w Hadze i wystąpili w finale w Long Beach, odpadli w ćwierćfinale turnieju World Tour Grand Slam w siatkówce plażowej w austriackim Klagenfurcie.

2014-08-03 00:00 Autor: Adam Doliba