Marek Krotofil

ROW 1964 Rybnik: gol Marka Krotofila na wagę 3 punktów
1

Bardzo dobrze w tym sezonie IV ligi radzą sobie piłkarze ROW-u 1964 Rybnik, którzy w piątek zanotowali czwarte zwycięstwo z rzędu.

2023-09-23 09:26 Autor: Adam Doliba
ROW 1964 Rybnik: remis na pożegnanie z III ligą. „Ta sytuacja nie powinna mieć miejsca”
0

W ostatniej kolejce 3. grupy III ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zremisowali przed własną publicznością z Lechią Zielona Góra 2:2. Gole dla gospodarzy strzelili najbardziej doświadczeni zawodnicy – Jan Janik i Marek Krotofil.

2021-06-19 17:35 Autor: Adam Doliba
ROW 1964 Rybnik: trzon zespołu zostaje
0

Najbardziej doświadczeni piłkarze ROW-u 1964 zostają w kadrze rybnickiego klubu na kolejny sezon.

2020-07-07 22:02 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Piłkarze ROW-u 1964 Rybnik trenują w Kamieniu. W jakim składzie?
0

Od poniedziałku 2 lipca piłkarze ROW-u 1964 Rybnik są w Kamieniu na obozie przygotowawczym do sezonu 2018/19.

2018-07-04 23:03 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
ROW 1964 Rybnik: Marek Krotofil zostaje na dłużej
0

Po Kamilu Spratku władze ROW-u 1964 Rybnik przedłużyły umowę z Markiem Krotofilem. Kontrakt obrońcy rybnickiej drużyny będzie obowiązywał do 30 czerwca 2020 roku.

2018-06-04 00:02 Autor: Adam Doliba
Druga połowa pod dyktando rybniczan. ROW wywalczył cenny remis z ŁKS-em Łódź
9

W 18. kolejce II ligi, w ostatnim meczu przed własną publicznością w tym roku, ROW 1964 Rybnik zremisował z ŁKS-em Łódź 2:2, choć do przerwy dwoma bramkami prowadzili goście. Gole dla gospodarzy strzelili Dawid Kalisz i Paweł Jaroszewski.

2017-11-18 18:46 Autor: Adam Doliba
ROW Rybnik podejmie ŁKS. Będzie pierwsza wyjazdowa porażka łodzian w II lidze?
1

W tym sezonie na wyjeździe ŁKS Łódź jeszcze nie przegrał. Czy stanie się to po raz pierwszy na stadionie w Rybniku? Przekonamy się już w najbliższą sobotę.

2017-11-15 20:03 Autor: Adam Doliba
ROW 1964: Marek Krotofil wraca do Rybnika
0

Po rocznej przerwie wraca do Rybnika obrońca Marek Krotofil. Ostatni sezon spędził on w Legionovii Legionowo.

2017-07-07 21:38 Autor: Adam Doliba
3

ROW 1964: remis w ostatnim sparingu przed rundą wiosenną II ligi

W sobotnie przedpołudnie odbył się ostatni sparing w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej sezonu 2015/2016. Na boisku RKP, ROW 1964 Rybnik podejmował LKS Bełk.

2016-02-27 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: row1964rybnik.com
2

Efektowne zwycięstwo w Wejherowie. ROW 1964 opuścił strefę spadkową

Po wyjazdowym zwycięstwie z Gryfem Wejcherowo rybniccy piłkarze awansowali na 14. miejsce w tabeli II ligi.

2015-11-15 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl