Marcin Troszka

XBEST sponsorem tytularnym RMKS Rybnik w I lidze
1

Podpisanie umowy o sponsoring tytularny było głównym punktem konferencji prasowej RMKS XBEST-u Rybnik przed zbliżającym się wielkimi krokami sezonem I ligi koszykówki kobiet. Była okazja do rozmowy o sponsorowaniu klubu, celach sportowych, drużynie, komplikacjach wynikających z konieczności dostosowania się do wymogów pandemicznych.

2021-09-15 09:46 Autor: Tomasz Raudner
Młode koszykarki RMKS wicemistrzyniami Polski!
1

Podczas finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży reprezentacja województwa śląskiego z czterema zawodniczkami RMKS Rybnik w składzie wywalczyła tytuł wicemistrza Polski. To pierwszy triumf takiego kalibru śląskiej kadry od 10 lat. Najlepszą zawodniczką kadry Śląska uznana została rybniczanka Klaudia Keller.

2021-03-02 17:01 Autor: tora
Koszykarki RMKS-u awansowały do półfinału MP
1

Młodziczki RMKS-u Rybnik wywalczyły awans do półfinałów mistrzostw Polski w koszykówce kobiet U-14.

2018-04-30 22:28 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Koszykówka: młodziczki RMKS-u mistrzyniami Śląska
0

Młodziczki sekcji koszykówki RMKS-u Rybnik wygrywając ostatni mecz sezonu z MKS-em Czechowice-Dziedzice 107:38 zostały mistrzyniami strefy śląsko-opolskiej w rozgrywkach organizowanych przez Śląski Związek Koszykówki i awansowały tym samym do mistrzostw Polski U-14.

2018-03-21 16:31 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
1

Koszykarki RMKS-u z Pucharem Śląska

W niedzielę 24 kwietnia koszykarki RMKS-u Rybnik wygrały finałowy turniej Pucharu Śląska w koszykówce dziewczyn rocznik 2004 i młodsze.

2016-04-27 00:00 Autor: ad
5

Najmłodsze koszykarki RMKS-u najlepsze na Śląsku

Koszykarki RMKS-u Rybnik (rocznik 2004 i młodsze) wygrały Puchar Śląska w minikoszykówce.

2015-04-13 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
1

RMKS: srebrne minikoszykarki

W hali sportowej GOS w Pawłowicach, koszykarki RMKS-u Rybnik (rocznik 2003 i młodsze) zdobyły 2. miejsce w turnieju finałowym Pucharu Śląska w mini koszykówce.

2015-04-07 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
1

Puchar Śląska w minikoszykówce dla młodych zawodniczek RMKS-u

Koszykarki RMKS-u Rybnik z rocznika 2003 i młodsze wygrały Puchar Śląska w minikoszykówce.

2014-04-08 00:00 Autor: ad
Zespół RMKS-u w szatni
2

RMKS: najmłodsze awansowały do finału

Najmłodsze koszykarki RMKS-u, czyli uczennice klas piątych (rocznik 1999), zajęły pierwsze miejsce w czterozespołowej grupie eliminacji Pucharu Śląska w minikoszykówce dziewczyn.

2011-02-08 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
0

Sukces rybniczanek w mini koszykówce

W Szkole Podstawowej nr 5 w Rybniku odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini koszykówce dziewcząt szkół podstawowych, organizowany w ramach programu „Olimpijska Energa”.

2010-05-12 00:00 Autor: Marcin Troszka