Marcin Prasoł

Rybnickie akcenty na Euro 2016
1

Dwóch trenerów związanych kiedyś z rybnickim klubem piłkarskim jest w sztabie szkoleniowym reprezentacji Polski na tegoroczne mistrzostwa Europy we Francji.

2016-06-09 20:26 Autor: Adam Doliba
13

Energetyk ROW: zarząd odwołał trenera Prasoła

Marcin Prasoł – trener I zespołu Energetyk ROW Rybnik został odwołany. Taką decyzję podjął wczoraj zarząd rybnickiego klubu.

2015-06-09 00:00 Autor: bf
40

Łzy i niedowierzanie. Piłkarze ROW-u nie awansowali do I ligi

Spełnił się najczarniejszy scenariusz. Energetyk ROW przegrał z ostatnią w tabeli Limanovią i kolejny sezon ponownie spędzi w II lidze.

2015-06-07 00:00 Autor: Adam Doliba
21

Energetyk ROW wygrał z Błękitnymi. Awans do I ligi na wyciągnięcie ręki!

W przedostatnim meczu sezonu rybniccy piłkarze odnieśli bardzo ważne wyjazdowe zwycięstwo z Błękitnymi.

2015-05-31 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl
7

W meczu ROW-u ze Stalą gole nie padły. „Przeciwnik postawił trudne warunki”

W 30. kolejce II ligi piłkarze ROW-u zremisowali na własnym boisku ze Stalą Mielec 0:0. Obie drużyny kończyły mecz w dziesiątkę.

2015-05-16 00:00 Autor: Adam Doliba
2

Energetyk ROW pewnie pokonał Kotwicę. „Wywalczyliśmy cenne punkty”

W 28. kolejce II ligi Energetyk ROW Rybnik wygrał na stadionie przy ul. Gliwickiej z Kotwicą Kołobrzeg 3:1.

2015-05-01 00:00 Autor: Adam Doliba
Marcin Prasoł i Mieczysław Agafon
2

Energetyk ROW: różnice zdań w pracy sztabu szkoleniowego. Agafon urlopowany

Mieczysław Agafon został odsunięty od sztabu szkoleniowego Energetyka ROW Rybnik.

2015-04-29 00:00 Autor: Adam Doliba
6

Zagłębie vs. Energetyk ROW: gol w ostatniej akcji meczu (wideo - zobacz bramki)

W 27. kolejce II ligi Energetyk ROW Rybnik przegrał na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec 1:2, choć do przerwy prowadził 1:0 po golu Marcina Grolika. Zwycięskiego gola Zagłębie strzeliło w ostatniej minucie.

2015-04-25 00:00 Autor: Adam Doliba
3

Energetyk ROW: niespodziewane zwroty akcji w Pruszkowie. Gol w 93. minucie!

W ramach 21. kolejki II ligi na boisku w Pruszkowie piłkarze ROW-u spotkali się z tamtejszym Zniczem. Po słabym początku wiosny w wykonaniu drużyny Marcina Prasoła ten mecz miał być przełamaniem.

2015-03-22 00:00 Autor: Mateusz Żadziłko