Błękitni gromią rybniczan w pierwszej połowie. Do końca sezonu dwa mecze

W 32. kolejce II ligi piłkarze ROW-u zostali rozbici przez Błękitnych Stargard.

2016-05-20 00:00 Autor: Adam Doliba
22

Lider poległ w Rybniku! ROW 1964 lepszy od Stali (wideo)

W 14. kolejce II ligi piłkarze ROW-u wygrali ze Stalą Mielec 2:0. Gole dla rybniczan strzelili Mariusz Muszalik i Marcin Grolik.

2015-10-23 00:00 Autor: Adam Doliba
Marcin Grolik, Dietmar Brehmer, Henryk Frystacki i Marek Gładkowski
8

Rusza piłkarska II liga. „Wierzę, że ROW będzie drużyną walczącą o awans”

Podczas przedsezonowej konferencji prasowej z dziennikarzami spotkali się trener ROW-u Dietmar Brehmer, członek zarządu klubu Henryk Frystacki oraz piłkarze Marcin Grolik i Marek Gładkowski.

2015-07-30 00:00 Autor: Adam Doliba
Mariusz Muszalik to najbardziej doświadczony piłkarz ROW-u
6

KS ROW: duże zmiany w sztabie szkoleniowym. Kapitan zostaje

W sztabie szkoleniowym drużyny KS ROW 1964 Rybnik doszło do kilku istotnych zmian. W klubie pozostanie dotychczasowy kapitan rybnickiego zespołu.

2015-07-02 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
3

KS ROW 1964 Rybnik: sporo znaków zapytania. Znamy plan sparingów

W poniedziałek drużyna trenera Dietmara Brehmera spotkała się na pierwszym treningu przed nowym sezonem.

2015-06-30 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
6

Zagłębie vs. Energetyk ROW: gol w ostatniej akcji meczu (wideo - zobacz bramki)

W 27. kolejce II ligi Energetyk ROW Rybnik przegrał na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec 1:2, choć do przerwy prowadził 1:0 po golu Marcina Grolika. Zwycięskiego gola Zagłębie strzeliło w ostatniej minucie.

2015-04-25 00:00 Autor: Adam Doliba
Prezes Grzegorz Janik
4

Szlachetna Paczka z piłkarzami ROW-u. Zobacz materiał wideo!

Osoby związane z klubem Energetyk ROW Rybnik wzięły udział w akcji Szlachetna Paczka. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego materiału wideo z tego wydarzenia.

2015-01-07 00:00 Autor: Adam Doliba
2

Energetyk ROW, grając w osłabieniu, zremisował w Katowicach. „Warto walczyć do końca” (wideo - zobacz gole)

W drugiej kolejce II ligi Energetyk ROW zmierzył się w Katowicach z Rozwojem. W pierwszej połowie rybniczanie stracili dwie bramki i Marcina Grolika, który w 28. minucie dostał czerwoną kartkę za faul w polu karnym. Po zmianie stron gola kontaktowego strzelił Michał Płonka. W 87. minucie wyrównał Marek Krotofil. Mecz zakończył się remisem 2:2.

2014-08-09 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Energetyk ROW: dziś rusza II liga. Na początek do Rybnika przyjedzie Raków

18 drużyn rozpoczyna nowy sezon II ligi. Wśród nich jest Energetyk ROW Rybnik.

2014-08-01 00:00 Autor: Adam Doliba
Marcin „Grolo” Grolik zostaje w Rybniku
9

Energetyk: „Grolo” zostaje w Rybniku. Do drużyny dochodzi też nowy bramkarz

Zawirowania na rynku transferowym. Marcin Grolik zdecydował się wrócić do Energetyka ROW Rybnik. Drużynę zasilił również Oskar Rybicki – 20-letni bramkarz, który reprezentował wcześniej w niemiecki Hamburger SV.

2014-07-15 00:00 Autor: bf, źródło: energetykrow.rybnik.pl