KS ROW Rybnik

Tauron SEC na Stadionie Śląskim w Chorzowie: Kacper Woryna czwartym żużlowcem w Europie
4

Blisko 30 tysięcy kibiców oglądało finał indywidualnych mistrzostw Europy na żużlu w Chorzowie. W zawodach rozegranych na Stadionie Śląskim 4. miejsce zajął rybniczanin Kacper Woryna, który w całym cyklu był bardzo blisko podium, ale ostatecznie uplasował się na 4. pozycji.

2019-09-28 20:51 Autor: Adam Doliba
Żużel: rybniccy juniorzy poza podium DMPJ
0

PGG ROW Rybnik zajął szóste miejsce w finale Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, który rozegrano na torze w Grudziądzu.

2019-09-26 22:23 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
W piątek spotkanie z zarządem ROW-u Rybnik
1

Zarząd rybnickiego klubu żużlowego zaprasza kibiców na kolejne spotkanie.

2019-09-24 21:05 Autor: ad
„Rekiny” walczyły o Puchar Nice 1. Ligi Żużlowej
1

Aż trzech zawodników PGG ROW-u Rybnik wzięło dziś udział w zawodach o Puchar Nice 1. Ligi Żużlowej w Gnieźnie.

2019-09-21 20:00 Autor: ad
Rybniccy żużlowcy awansowali do PGE Ekstraligi!
18

W finale Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik wygrał na stadionie przy ul. Gliwickiej z Arged Malesa TŻ Ostrovią 49:41 i awansował do PGE Ekstraligi!

2019-09-15 15:00 Autor: Adam Doliba
PGG ROW Rybnik: będzie awans - będzie wspólne świętowanie. Przygotujcie się i zabierzcie ciepłe bluzy i kocyki!
9

Zostało już tylko kilkanaście godzin, a odliczanie wciąż trwa... W niedzielę około godziny 16:00 będziemy już wiedzieli czy ekipie PGG ROW-u Rybnik udało się wywalczyć upragniony awans do PGE Ekstraligi.

2019-09-14 22:26 Autor: ad
Sportowy weekend w Rybniku (14-15 września)
0

W najbliższą niedzielę żadnego sympatyka „czarnego sportu” nie może zabraknąć na stadionie przy ul. Gliwickiej 72. Żużlowcy PGG ROW-u Rybnik są o krok od awansu do ekstraligi.

2019-09-13 19:53 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Robert Chmiel szósty w finale Srebrnego Kasku
0

Zawodnik PGG ROW-u Rybnik, Robert Chmiel, zajął szóste miejsce w finale Srebrnego Kasku.

2019-09-12 22:26 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Finał Nice 1. Ligi Żużlowej: awizowane składy na mecz PGG ROW Rybnik vs. Arged Malesa TŻ Ostrovia
0

Już w niedzielę w Rybniku będzie miał miejsce najważniejszy mecz sezonu w Nice 1. Lidze Żużlowej. Naprzeciwko siebie staną drużyny walczące o awans do PGE Ekstraligi, czyli PGG ROW Rybnik i Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

2019-09-12 21:06 Autor: Adam Doliba
Nie ma biletów mecz PGG ROW Rybnik – Ostrovia. Wszystko wyprzedane!
18

Można powiedzieć, że bilety na niedzielny mecz finałowy przy ul. Gliwickiej sprzedały się jak ciepłe bułeczki. PGG ROW Rybnik informuje, że wszystkie miejsca zostały wyprzedane.

2019-09-12 13:19 Autor: bf