KS ROW 1964 Rybnik

Jest promyk nadziei! Piłkarze ROW-u 1964 Rybnik wygrali w Grudziądzu
7

W 31. kolejce II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik wygrali na wyjeździe z Olimpią Grudziądz 2:1.

2019-04-28 20:03 Autor: jd
ROW 1964 przegrał z GKS-em Bełchatów. Fatalna sytuacja rybniczan
15

W 30. kolejce II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przegrali z GKS-em Bełchatów 0:1. Na cztery kolejki przed końcem rybniczanie zajmują ostatnie miejsce w tabeli.

2019-04-24 20:01 Autor: jd
Ruch Chorzów przerwał serię piłkarzy ROW-u 1964 Rybnik (wideo)
1

W 29. kolejce II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przegrali na wyjeździe z Ruchem Chorzów 0:3. Tym samym została przerwana seria rybniczan siedmiu meczów bez porażki.

2019-04-20 22:18 Autor: jd
ROW 1964 Rybnik zremisował ze Skrą Częstochowa. Trwa seria bez porażek
2

W 28. kolejce II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zremisowali na stadionie przy ul. Gliwickiej ze Skrą Częstochowa 0:0. W ostatnich siedmiu spotkaniach rybniczanie wygrali dwa razy i zanotowali aż pięć remisów.

2019-04-13 19:28 Autor: jd
ROW 1964 Rybnik: wyjazdowy remis z liderem Radomiakiem Radom
4

W 27. kolejce II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zremisowali na wyjeździe z liderem, Radomiakiem Radom.

2019-04-06 19:12 Autor: jd
Ważne zwycięstwo ROW-u 1964 Rybnik w Rzeszowie
3

W zaległym spotkaniu 21. kolejki II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik wygrali z Resovią na stadionie miejskim w Rzeszowie.

2019-04-03 21:29 Autor: jd
Bartosz Slisz w szerokiej kadrze na MŚ U-20
0

Jacek Magiera ogłosił szeroką kadrę na mistrzostwa świata do lat 20, które na przełomie maja i czerwca odbędą się w Polsce. Na liście 50 zawodników znalazł się rybniczanin Bartosz Slisz. Były piłkarz ROW-u 1964 Rybnik aktualnie gra w ekstraklasowym Zagłębiu Lubin.

2019-04-02 13:02 Autor: jd, źródło: laczynaspilka.pl
ROW 1964 Rybnik zremisował z Siarką Tarnobrzeg (wideo)
9

W 26. kolejce II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zremisowali przed własną publicznością z Siarką Tarnobrzeg 1:1. Pomimo tego, że był to już czwarty mecz z rzędu ROW-u bez porażki, to rybniczanie nadal znajdują się w strefie spadkowej.

2019-03-30 18:34 Autor: jd
ROW 1964 Rybnik: gole w drugiej połowie uratowały remis w Siedlcach
0

W 25. kolejce II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zremisowali na wyjeździe z Pogonią Siedlce 2:2, choć do przerwy przegrywali już 0:2.

2019-03-23 19:06 Autor: jd
II liga: pierwsze zwycięstwo ROW-u 1964 Rybnik w tym roku
9

W 24. kolejce II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik wygrali z Błękitnymi Stargard 1:0. Gola na wagę 3 punktów zdobył Michał Bojdys.

2019-03-16 16:48 Autor: Redakcja