Szachy: Grand Prix Rybnika Dzieci i Młodzieży

Miejski Klub Szachowy w Rybniku organizuje wyjątkową imprezę dla dzieci i młodzieży do lat 18.

2023-09-14 20:49 Autor: Adam Doliba
Szachy: srebrny medal MKSz Rybnik w mistrzostwach Śląska seniorów
0

Dobiegły końca rozgrywki TAURON Liga Szachowa – Drużynowe Mistrzostwa Śląska Seniorów. W imprezie, która odbywała się na Stadionie Śląskim, reprezentacja MKSz Rybnik wywalczyła tytuł wicemistrza Śląska.

2023-03-28 19:25 Autor: Adam Doliba
Mistrzostwa Polski juniorów w szachach: dwa złote medale MKSz Rybnik
1

W Rzeszowie w dniach 26-28 sierpnia odbyły się mistrzostwa Polski juniorów w szachach szybkich i błyskawicznych. Dwa złote medale wywalczyli zawodnicy MKSz Rybnik.

2022-08-31 21:31 Autor: Adam Doliba
Szachy: medale MKSz Rybnik w mistrzostwach Śląska w Ustroniu
0

Za nami Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorów w szachach szybkich w Ustroniu. W imprezie dobrze spisali się zawodnicy MKSz Rybnik.

2022-08-24 16:43 Autor: Adam Doliba
Szachy, MKSz Rybnik: brązowy medal mistrzostw Śląska
0

Juniorzy Miejskiego Klubu Szachowego w Rybniku stanęli na najniższym stopniu podium mistrzostw Śląska.

2021-11-01 20:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Młodzi szachiści rywalizowali w Rybniku
1

Za nami XXXVII Międzynarodowy Turniej Szachowy - Rybnik 2019. W imprezie uczestniczyło 149 zawodników, którzy rywalizowali w trzech grupach.

2020-01-02 22:00 Autor: ad
Szachy: aż 14 zawodników MKSz Rybnik w finałach MPJ 2020
0

W dniu 16 listopada zakończyły się tegoroczne eliminacje do mistrzostw Polski juniorów w szachach. Ostatecznie w 2020 roku Miejski Klub Szachowy w Rybniku będzie reprezentować rekordowa ilość zawodników.

2019-11-17 16:46 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
MKSz Rybnik o włos od medalu DMPJ w szachach
1

Zawodnicy MKSz Rybnik znaleźli się tuż za podium Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w szachach.

2019-07-08 20:52 Autor: ad
MKSz Rybnik: Jakub Seemann ze srebrnym medalem
0

Jakub Seemann z MKSz Rybnik wywalczył srebrny medal Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych.

2019-04-10 22:17 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Szachy: MKSz Rybnik wygrał w dwóch ligach
0

W Jastrzębiu-Zdroju rozegrano Euroregionalną Młodzieżową Ligę Szachową. W turnieju wzięły udział drużyny z Czech, Słowacji i Polski – 8 drużyn w I lidze i 8 w II lidze. Miejski Klub Szachowy w Rybniku wystąpił w dwóch ligach.

2018-09-14 20:00 Autor: jd, źródło: materiały prasowe