Koszykówka. II liga: trudna sytuacja MKKS-u Rybnik po porażce w Krakowie

Koszykarze MKKS-u Rybnik rozpoczęli fazę play-off od przegranej w Krakowie.

2024-03-28 11:21 Autor: Adam Doliba
Koszykówka. I liga: RMKS Xbest Rybnik rozpoczął play-offy od porażki w Krakowie
0

W pierwszym meczu fazy play-off I ligi koszykarki RMKS-u Xbest Rybnik przegrały na wyjeździe z Wisłą Orlen Południe Kraków. W czwartek (28 marca) rewanż w Boguszowicach.

2024-03-24 18:00 Autor: Adam Doliba
Koszykówka. II liga: MKKS Rybnik czwarty po rundzie zasadniczej. Czas na play-offy
0

Na zakończenie rundy zasadniczej II ligi koszykarze MKKS-u Rybnik wygrali dziś z MKS-em II Dąbrowa Górnicza. W fazie play-off zagrają z KK UR BOZZA Kraków.

2024-03-23 18:10 Autor: Adam Doliba
II liga. MKKS Rybnik: misja Bytom bez powodzenia
0

Polonia Bytom pozostała jedynym zespołem w II lidze, którego w bieżących rozgrywkach nie udało się pokonać koszykarzom MKKS-u Rybnik.

2024-03-22 17:00 Autor: Adam Doliba
RMKS Xbest Rybnik: porażka w Jeleniej Górze. Czas na play-offy
0

W ostatniej kolejce rundy zasadniczej I ligi koszykarki RMKS-u Xbest Rybnik przegrały z Isands Wichoś Jelenia Góra. Przed naszymi zawodniczkami mecze play-off z Wisłą Orlen Południe Kraków.

2024-03-21 15:00 Autor: Adam Doliba
RMKS Rybnik U15 ze srebrem w rozgrywkach Śląskiego Związku Koszykówki
0

Zespół RMKS-u Rybnik został drugą drużyną w rozgrywkach Śląskiego Związku Koszykówki w kategorii do lat 15.

2024-03-14 21:40 Autor: Adam Doliba
Koszykówka. II liga: udany rewanż Basketu Hills w Rybniku
0

W zaległym meczu 18. kolejki II ligi MKKS Rybnik przegrał we własnej hali z Basketem Hills Bielsko-Biała.

2024-03-13 22:09 Autor: Adam Doliba
II liga: oczko rybnickich koszykarzy. W sobotę pokonali Wisłę Kraków
0

21 zwycięstw ma na swoim koncie MKKS Rybnik. Bilans wygranych do porażek wynosi 21-6. Wynik ten daje rybnickim koszykarzom na ten moment czwarte miejsce w II lidze.

2024-03-10 17:53 Autor: ad
Pewne punkty RMKS-u Xbest Rybnik. Debiut Mileny Raudner
0

W jedynym rozegranym dziś meczu 21. kolejki koszykarskiej I ligi RMKS Xbest Rybnik wygrał z Enea AZS-em AJP II Gorzów Wielkopolski 69:55.

2024-03-08 21:54 Autor: Adam Doliba
Koszykówka. I liga: znakomita trzecia kwarta nie wystarczyła. RMKS Xbest Rybnik przegrał w Poznaniu jednym punktem!
0

W 20. kolejce I ligi koszykarki RMKS-u Xbest Rybnik przegrały na wyjeździe z Eneą AZS-em II Poznań 54:55.

2024-03-04 18:24 Autor: Adam Doliba