Koszykówka Rybnik

II liga: oczko rybnickich koszykarzy. W sobotę pokonali Wisłę Kraków
0

21 zwycięstw ma na swoim koncie MKKS Rybnik. Bilans wygranych do porażek wynosi 21-6. Wynik ten daje rybnickim koszykarzom na ten moment czwarte miejsce w II lidze.

2024-03-10 17:53 Autor: ad
Pewne punkty RMKS-u Xbest Rybnik. Debiut Mileny Raudner
0

W jedynym rozegranym dziś meczu 21. kolejki koszykarskiej I ligi RMKS Xbest Rybnik wygrał z Enea AZS-em AJP II Gorzów Wielkopolski 69:55.

2024-03-08 21:54 Autor: Adam Doliba
Koszykówka. I liga: znakomita trzecia kwarta nie wystarczyła. RMKS Xbest Rybnik przegrał w Poznaniu jednym punktem!
0

W 20. kolejce I ligi koszykarki RMKS-u Xbest Rybnik przegrały na wyjeździe z Eneą AZS-em II Poznań 54:55.

2024-03-04 18:24 Autor: Adam Doliba
Koszykówka. II liga: 100 punktów MKKS-u Rybnik w Czeladzi
0

Koszykarze MKKS-u Rybnik zanotowali dwudzieste zwycięstwo w sezonie i zapewnili sobie co najmniej czwarte miejsce w rundzie zasadniczej II ligi.

2024-03-03 20:47 Autor: ad
Koszykówka. MKKS Rybnik: kielczanie przekroczyli setkę w „Ekonomiku”
0

W 26. kolejce II ligi do hali rybnickiego „Ekonomika” zawitała znakomicie dysponowana drużyna z Kielc, która zdobyła aż 105 punktów! Koszykarzom MKKS-u do wygrania spotkania z UJK nie wystarczyło zdobycie rekordowych 38 punktów w trzeciej kwarcie, ani też trafienie 12 razy za 3 punkty.

2024-02-25 17:02 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Emocje do ostatnich sekund w starciu RMKS-u Xbest Rybnik z Ostrovią
0

W jedynym rozegranym dziś meczu w grupie B pierwszej ligi koszykarki RMKS-u Xbest Rybnik pokonały w hali w Boguszowicach KS Basket Ostrovię Ostrów Wielkopolski.

2024-02-24 19:54 Autor: Adam Doliba
Koszykówka. MKKS Rybnik: przebudzenie w II połowie
0

W 25. kolejce II ligi MKKS Rybnik pokonał na wyjeździe Niedźwiadki Chemart II Przemyśl, choć dwie pierwsze kwarty padły łupem gospodarzy.

2024-02-19 19:25 Autor: Adam Doliba
RMKS Xbest Rybnik: porażka w Krakowie i kontuzja kapitan Beaty Jurczyńskiej
0

W 18. kolejce I ligi RMKS Xbest Rybnik przegrał na wyjeździe z wiceliderem Wisłą Orlen Południe Kraków. Już w pierwszej kwarcie z powodu kontuzji kolana parkiet opuściła kapitan Beata Jurczyńska.

2024-02-18 19:30 Autor: Adam Doliba
Koszykówka. II liga: niespodziewana porażka MKKS-u Rybnik z KS-em 27 Katowice
0

W 24. kolejce II ligi koszykarze MKKS-u Rybnik dosyć niespodziewanie przegrali w hali „Ekonomika” z niżej notowanym KS-em 27 Katowice.

2024-02-15 21:52 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Koszykówka. I liga: RMKS Xbest Rybnik odrobił zaległości. W Poznaniu lepszy MUKS
0

W zaległym meczu 15. kolejki I ligi koszykarki RMKS-u Xbest Rybnik przegrały na wyjeździe z MUKS-em Poznań 70:85.

2024-02-11 19:23 Autor: Adam Doliba