Koszykówka Rybnik

RMKS xBest Rybnik - Contimax MOSiR Bochnia: „Cały mecz to była gonitwa”
0

RMKS xBest Rybnik był blisko sprawienia niespodzianki w meczu z faworyzowanym Contimaksem MOSiR Bochnia.

2023-01-18 21:52 Autor: ad
Koszykówka: porażka MKKS-u Rybnik w Przemyślu
0

MKKS Rybnik długo walczył jak równy z równym z wiceliderem, Niedźwiadkami Chemart Przemyśl. Ostatecznie jednak mecz zakończył się jego 20-punktową porażką.

2023-01-15 10:00 Autor: ad
RMKS xBest Rybnik: dogrywka w Kątach Wrocławskich
0

W 15. kolejce I ligi koszykarki RMKS-u xBest Rybnik po dogrywce przegrały na wyjeździe z sąsiadującym w tabeli Dijo Maximus Kąty Wrocławskie.

2023-01-08 19:50 Autor: Adam Doliba
Koszykówka, II liga: MKKS Rybnik rozpoczął rok od zwycięstwa
0

W 16. kolejce II ligi koszykarze MKKS-u Rybnik pokonali przed własną publicznością rezerwy GKS-u Tychy 70:69.

2023-01-08 16:39 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
I liga. RMKS xBest Rybnik: Grot Widzew Łódź pokonany! Powrót Eweliny Najduch
0

Od zwycięstwa koszykarki RMKS-u xBest Rybnik rozpoczęły 2023 rok. Dziś w hali w Boguszowicach pokonały Grot Widzew Łódź. Wydarzeniem spotkania był powrót po kontuzji Eweliny Najduch.

2023-01-04 22:25 Autor: Adam Doliba
RMKS xBest Rybnik. Adam Rener: „Wynik jest pozytywny”
0

– Ogólnie to jesteśmy zadowoleni. Plan minimum został wykonany – mówi na półmetku rundy zasadniczej I ligi trener koszykarek RMKS-u xBest Rybnik, Adam Rener.

2022-12-28 17:09 Autor: Adam Doliba
Koszykówka. RMKS xBest Rybnik: wicelider z Poznania za silny
0

W ostatnim meczu w tym roku koszykarki RMKS-u xBest Rybnik przegrały przed własną publicznością z wiceliderem, MUKS-em Poznań 58:74, choć przed ostatnią kwartą przegrywały tylko 4 punktami.

2022-12-18 20:58 Autor: Adam Doliba
MKKS Rybnik z 7. miejscem w II lidze po pierwszej rundzie rozgrywek
0

W ostatnim meczu w tym roku koszykarze MKKS-u Rybnik zmierzyli się w hali Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych z KS Cracovią 1906 Yabimo.

2022-12-18 15:53 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
MKKS Rybnik: wysoka porażka z liderem
0

W 14. kolejce II ligi koszykarze MKKS-u Rybnik przegrali wysoko z liderem, AZS-em AWF Mickiewicz Romus Katowice 53:115.

2022-12-12 21:05 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
RMKS xBest Rybnik przegrał w Krakowie. Kontuzja Pauliny Majdy
0

W 12. kolejce I ligi koszykarki RMKS-u xBest Rybnik przegrały na wyjeździe z AZS-em Politechnika Korona Kraków 60:70 i przerwały bardzo dobrą serię czterech meczów bez porażki.

2022-12-10 19:39 Autor: Adam Doliba