Koszykówka. II liga: trudna sytuacja MKKS-u Rybnik po porażce w Krakowie

Koszykarze MKKS-u Rybnik rozpoczęli fazę play-off od przegranej w Krakowie.

2024-03-28 11:21 Autor: Adam Doliba
Koszykówka. II liga: MKKS Rybnik czwarty po rundzie zasadniczej. Czas na play-offy
0

Na zakończenie rundy zasadniczej II ligi koszykarze MKKS-u Rybnik wygrali dziś z MKS-em II Dąbrowa Górnicza. W fazie play-off zagrają z KK UR BOZZA Kraków.

2024-03-23 18:10 Autor: Adam Doliba
II liga. MKKS Rybnik: misja Bytom bez powodzenia
0

Polonia Bytom pozostała jedynym zespołem w II lidze, którego w bieżących rozgrywkach nie udało się pokonać koszykarzom MKKS-u Rybnik.

2024-03-22 17:00 Autor: Adam Doliba
Koszykówka. II liga: udany rewanż Basketu Hills w Rybniku
0

W zaległym meczu 18. kolejki II ligi MKKS Rybnik przegrał we własnej hali z Basketem Hills Bielsko-Biała.

2024-03-13 22:09 Autor: Adam Doliba
II liga: oczko rybnickich koszykarzy. W sobotę pokonali Wisłę Kraków
0

21 zwycięstw ma na swoim koncie MKKS Rybnik. Bilans wygranych do porażek wynosi 21-6. Wynik ten daje rybnickim koszykarzom na ten moment czwarte miejsce w II lidze.

2024-03-10 17:53 Autor: ad
Koszykówka. II liga: 100 punktów MKKS-u Rybnik w Czeladzi
0

Koszykarze MKKS-u Rybnik zanotowali dwudzieste zwycięstwo w sezonie i zapewnili sobie co najmniej czwarte miejsce w rundzie zasadniczej II ligi.

2024-03-03 20:47 Autor: ad
Koszykówka. MKKS Rybnik: kielczanie przekroczyli setkę w „Ekonomiku”
0

W 26. kolejce II ligi do hali rybnickiego „Ekonomika” zawitała znakomicie dysponowana drużyna z Kielc, która zdobyła aż 105 punktów! Koszykarzom MKKS-u do wygrania spotkania z UJK nie wystarczyło zdobycie rekordowych 38 punktów w trzeciej kwarcie, ani też trafienie 12 razy za 3 punkty.

2024-02-25 17:02 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Koszykówka. MKKS Rybnik: przebudzenie w II połowie
0

W 25. kolejce II ligi MKKS Rybnik pokonał na wyjeździe Niedźwiadki Chemart II Przemyśl, choć dwie pierwsze kwarty padły łupem gospodarzy.

2024-02-19 19:25 Autor: Adam Doliba
Koszykówka. II liga: niespodziewana porażka MKKS-u Rybnik z KS-em 27 Katowice
0

W 24. kolejce II ligi koszykarze MKKS-u Rybnik dosyć niespodziewanie przegrali w hali „Ekonomika” z niżej notowanym KS-em 27 Katowice.

2024-02-15 21:52 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Koszykówka. II liga: ważna wygrana MKKS-u Rybnik w Krakowie
0

W wyjazdowym spotkaniu z sąsiadem w tabeli koszykarze MKKS-u Rybnik pokonali KK UR BOZZA Kraków. Było to ich 18 zwycięstwo w 22 meczu tego sezonu.

2024-02-11 11:08 Autor: ad