Koszykówka męska Rybnik

Koszykówka. II liga: znakomita seria przerwana. MKKS Rybnik liderem... po pierwszej porażce
0

Koszykarze MKKS-u Rybnik rozegrali zaległe wyjazdowe spotkanie z KS Cracovią 1906 Yabimo. Pomimo pierwszej porażki w tym sezonie awansowali na fotel lidera II ligi!

2023-12-01 14:00 Autor: Adam Doliba
Koszykówka. II liga: MCKS Czeladź postawił się MKKS-owi Rybnik
0

Trudną przeprawę z MCKS-em Czeladź mieli w sobotę koszykarze MKKS-u. Po ciekawym widowisku rybniczanie wygrali 86:72.

2023-11-26 11:40 Autor: Adam Doliba
Koszykówka. II liga: Kielce zdobyte! MKKS Rybnik z dziesiątym zwycięstwem
0

Trwa znakomita seria MKKS-u Rybnik. W dziesiątym meczu sezonu nasi koszykarze odnieśli dziesiąte zwycięstwo!

2023-11-20 17:54 Autor: Adam Doliba
Koszykówka. MKKS Rybnik: z Niedźwiadkami pękła setka
0

W 10. kolejce II ligi MKKS Rybnik wygrał przed własną publicznością z Niedźwiadkami Chemart II Przemyśl. Tym samym nasi koszykarze nadal pozostają niepokonani w tym sezonie!

2023-11-16 18:47 Autor: Adam Doliba
MKKS Rybnik z ósmym zwycięstwem w tym sezonie. W środę mecz z Niedźwiadkami
0

W 9. kolejce II ligi MKKS Rybnik zmierzył się na wyjeździe z ostatnią drużyną w tabeli, KS 27 Katowice.

2023-11-11 20:04 Autor: Adam Doliba
Koszykówka. II liga: pomimo nerwowej końcówki MKKS Rybnik nadal zwycięski
0

W siódmym meczu tego sezonu MKKS Rybnik zanotował siódme zwycięstwo! Tym razem pokonał KK UR BOZZA Kraków.

2023-10-30 21:58 Autor: Adam Doliba
Szóste z rzędu zwycięstwo MKKS-u Rybnik. Debiut 16-letniego Dawida Bieli
1

Kolejne zwycięstwo zanotowali koszykarze MKKS-u Rybnik. Tym razem wygrali na wyjeździe z KKS Ragor Tarnowskie Góry 79:65. W samej końcówce na parkiecie pojawił się 16-letni Dawid Biela, który zaliczył tym samym debiut na parkietach II ligi.

2023-10-23 15:05 Autor: Adam Doliba
Koszykówka: MKKS Rybnik rozdaje karty w II lidze. Tym razem pokonał Iskrę Częstochowa
0

Znakomity początek sezonu w wykonaniu koszykarzy MKKS-u Rybnik. Wygrali piąty mecz z rzędu!

2023-10-19 20:41 Autor: Adam Doliba
MKKS Rybnik nadal niepokonany w II lidze
0

Czwarte zwycięstwo w tym sezonie zaliczyli koszykarze MKKS-u Rybnik. Tym razem na wyjeździe pokonali GTK AZS Gliwice 87:76 i z kompletem punktów prowadzą w tabeli II ligi.

2023-10-15 13:42 Autor: Adam Doliba
Koszykówka. II liga: MKKS Rybnik nadal zwycięski
0

Trzy spotkania i trzy zwycięstwa – taki jest bilans MKKS-u Rybnik na początku sezonu II ligi. Nasi koszykarze jako jedyni nie przegrali jeszcze meczu.

2023-10-08 15:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe