Koszykówka męska Rybnik

II liga. MKKS Rybnik: w Częstochowie pograli zmiennicy
0

MKKS Rybnik z siedemnastą wygraną w tym sezonie. Tym razem nasi koszykarze wygrali na wyjeździe z Iskrą Częstochowa 77:67.

2024-02-01 16:48 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Koszykówka. II liga: MKKS Rybnik rozkręcił się po pierwszej kwarcie
0

Koszykarze MKKS-u Rybnik zanotowali szesnaste zwycięstwo w tym sezonie. Tym razem pokonali przed własną publicznością GTK AZS Gliwice 80:64.

2024-01-28 20:20 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
MKKS Rybnik: nokaut w pierwszej połowie
0

W kolejnym meczu II ligi koszykarze MKKS-u Rybnik wygrali na wyjeździe z Inter-Bud Oknoplastem Kraków.

2024-01-21 20:14 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Koszykówka. II liga: osłabiony MKKS Rybnik z porażką w Rzeszowie
0

W 17. kolejce II ligi MKKS Rybnik zanotował trzecią porażkę w tym sezonie. Nasi koszykarze przegrali w Rzeszowie z miejscową OPTeam Resovią.

2024-01-14 21:05 Autor: ad
Koszykówka. II liga: udany rewanż MKKS-u Rybnik za porażkę w Krakowie
0

MKKS Rybnik zrewanżował się Cracovii 1906 Yabimo za wyjazdową porażkę z pierwszej części sezonu.

2024-01-06 21:48 Autor: Adam Doliba
Koszykówka. II liga: MKKS Rybnik lubi nieparzyste kwarty
0

W ostatnim w tym roku meczu koszykarze MKKS-u Rybnik wygrali na wyjeździe z MKS-em II Dąbrowa Górnicza.

2023-12-18 16:37 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Koszykówka. II liga: twierdza Rybnik zdobyta. W meczu na szczycie MKKS nie dał rady Polonii Bytom
0

W meczu na szczycie II ligi koszykarze MKKS-u Rybnik przegrali w hali „Ekonomika” z Polonią Bytom. Była to ich druga porażka w tym sezonie, a pierwsza przed własną publicznością.

2023-12-10 13:01 Autor: Redakcja
Koszykówka. II liga: pewna wygrana MKKS-u Rybnik z Wisłą w Krakowie
0

W meczu 13. kolejki II ligi MKKS Rybnik wygrał na wyjeździe z Wisłą Kraków 75:57 i nadal zajmuje pierwsze miejsce w tabeli.

2023-12-03 13:07 Autor: Adam Doliba
Koszykówka. II liga: znakomita seria przerwana. MKKS Rybnik liderem... po pierwszej porażce
0

Koszykarze MKKS-u Rybnik rozegrali zaległe wyjazdowe spotkanie z KS Cracovią 1906 Yabimo. Pomimo pierwszej porażki w tym sezonie awansowali na fotel lidera II ligi!

2023-12-01 14:00 Autor: Adam Doliba
Koszykówka. II liga: MCKS Czeladź postawił się MKKS-owi Rybnik
0

Trudną przeprawę z MCKS-em Czeladź mieli w sobotę koszykarze MKKS-u. Po ciekawym widowisku rybniczanie wygrali 86:72.

2023-11-26 11:40 Autor: Adam Doliba