Koszykówka

Koszykówka 3x3 – RMKS najlepszy w strefie śląsko-opolskiej. Zagra o mistrza Polski
0

To był niespodziewany, choć w pełni zasłużony sukces koszykarek RMKS Rybnik. W Brzegu wygrały śląsko-opolski turniej eliminacyjny i zagrają w finale o mistrzostwo Polski w koszykówce 3x3 kadetek.

2020-07-10 16:38 Autor: tora
Koszykówka: RMKS wznowił treningi. Nowe twarze u drugoligowca
1

Po przerwie spowodowanej epidemią i związanego z tym zamknięciem obiektów sportowych do treningów wróciły koszykarki RMKS Rybnik.

2020-05-28 19:23 Autor: tora
Koszykówka: RMKS kończy sezon na szóstym miejscu
0

RMKS Rybnik przegrał na zakończenie drugoligowego sezonu z wiceliderem, Contimaxem MOSiR Bochnia 36:75. Rybniczanki zajęły szóste miejsce w tabeli rundy finałowej, podobnie, jak w dwóch wcześniejszych sezonach.

2020-03-01 08:02 Autor: Tomasz Raudner
Koszykówka: bez niespodzianki w Niepołomicach
0

W rewanżowym pojedynku RMKS Rybnik przegrał z MTS Ikar Niepołomice 59:82.

2020-02-23 21:37 Autor: tora
Koszykówka: RMKS bez pierwszej wygranej
0

RMKS Rybnik pozostaje bez wygranej w rundzie finałowej II ligi. W sobotę koszykarki przegrały na własnym parkiecie z MTS Ikar Niepołomice 65:81.

2020-02-22 19:30 Autor: Tomasz Raudner
Koszykówka: po pierwsze zwycięstwo. RMKS podejmie Niepołomice
0

Przed koszykarkami RMKS Rybnik trudny weekend. W sobotę w swojej hali zagrają z Ikarem Niepołomice. Dzień później rybniczanki pojadą na rewanż do Niepołomic.

2020-02-21 13:20 Autor: tora
Fatalna trzecia kwarta. RMKS przegrał w Krakowie
0

W miarę wyrównana gra w pierwszej połowie to za mało, aby RMKS mógł myśleć o wywiezieniu dobrego rezultatu z Krakowa. Koszykarki z Rybnika przegrały z Wisłą Canpack Kraków 46:65, choć do przerwy traciły tylko sześć punktów.

2020-02-15 10:14 Autor: tora
Koszykówka: przegrana RMKS w Bochni
0

Nie było niespodzianki w meczu osłabionego RMKS Rybnik z niepokonaną w fundzie finałowej drużyną Contimax MOSiR Bochnia. Rybniczanki przegrały w niedzielę na wyjeździe 49:87.

2020-02-09 21:00 Autor: Tomasz Raudner
Koszykówka: zespołowa gra nie wystarczyła na Kraków
0

W pierwszym meczu rundy rewanżowej finału A RMKS Rybnik przegrał na wyjeździe z KK UR Kraków 63:74. Rybniczanki dobrą grą zespołową starały się zniwelować brak w składzie liderki – kontuzjowanej Agaty Majki. Sztuka się udała, ale na liderki tabeli było to za mało.

2020-02-03 17:23 Autor: tora
Koszykówka: niewiele zabrakło do wygranej. RMKS Rybnik – Wisła Canpack Kraków 59:63
0

Po zaciętym meczu koszykarki RMKS Rybnik przegrały w sobotę na własnym boisku z Wisłą Canpack Kraków 59:63. Wpływ na porażkę w dużej mierze miała kontuzja kluczowej zawodniczki Agaty Majki.

2020-01-19 09:05 Autor: Tomasz Raudner