Kejza Team Rybnik

Judo: Piotr Kuczera (Kejza Team Rybnik) piąty w Grand Prix Chorwacji w Zagrzebiu
0

Dziewięcioro reprezentantów Polski walczyło o punkty do rankingu olimpijskiego i światowego w zawodach Grand Prix Chorwacji w Zagrzebiu. Wśród nich Piotr Kuczera z Kejza Team Rybnik.

2023-08-20 22:38 Autor: Adam Doliba
Judo: Piotr Kuczera wraca do gry! Zajął 5. miejsce w Mongolii
0

Znów będzie głośno o naszym judoce – Piotrze Kuczerze z Kejza Team Rybnik. Dzisiaj (25 czerwca) zajął 5. miejsce na Grand Slamie w Ułan Bator. Rybniczanin wrócił do walk po długo leczonej kontuzji więzadła krzyżowego przedniego.

2023-06-25 23:17 Autor: bf
Judo. Kejza Team Rybnik: Krzysztof Czupryna na podium mistrzostw Europy weteranów 2023 w Słowenii
1

Dżudoka Krzysztof Czupryna z Kejza Team Rybnik został brązowym medalistą mistrzostw Europy weteranów w judo.

2023-06-12 16:00 Autor: Adam Doliba
Judo: srebro i brąz Kejza Team Rybnik w Gdyni
0

Trzyosobowa reprezentacja Kejza Team Rybnik wzięła udział w Pucharze Polski Młodzików Judo Baltic Cup w Gdyni.

2023-06-07 15:52 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Kejza Team z medalami w Rybniku i Bielsku-Białej
0

Udany weekend mają za sobą młodzi dżudocy Kejza Team Rybnik, którzy walczyli w Boguszowicach i Bielsku-Białej.

2023-05-28 21:19 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Rodzinne potyczki w Kejza Team Rybnik
0

W sobotnie przedpołudnie w klubie Kejza Team Rybnik zostały rozegrane drugie mistrzostwa w blazepod. W imprezie wzięli udział rodzice dzieci, które na co dzień uczestniczą w zajęciach rybnickiego klubu.

2023-05-24 18:40 Autor: Adam Doliba
Weterani z Kejza Team Rybnik mistrzami Polski 2023
0

Dwóch dżudoków Kejza Team Rybnik, Krzysztof Czupryna i Mariusz Walendzewicz, zostało mistrzami Polski weteranów.

2023-05-14 15:35 Autor: Adam Doliba
Kejza Team Rybnik: weterani z kolejnymi medalami
0

Najstarsi dżudocy Kejza Team Rybnik walczyli na Słowacji i Węgrzech.

2023-05-11 11:00 Autor: Adam Doliba
Pięć medali Kejza Team Rybnik w Słowenii
0

Młodzi dżudocy Kejza Team Rybnik wzięli udział w piątej edycji międzynarodowego turnieju Apolon Open 2023 w Słowenii.

2023-05-08 20:58 Autor: Adam Doliba
Judo: Szymon Szulik z Polonii Rybnik mistrzem Polski kadetów
0

Dżudoka Szymon Szulik z Polonii Rybnik został mistrzem Polski kadetów (juniorów młodszych).

2023-04-29 11:25 Autor: Adam Doliba