Judo Rybnik

Puchar Polski w judo: Urszula Hofman wygrała w Warszawie
0

Dżudoczka Polonii Rybnik, Urszula Hofman, stanęła na najwyższym stopniu podium Pucharu Polski w Warszawie.

2022-06-13 16:49 Autor: Adam Doliba
Kejza Team Rybnik: Krzysztof Czupryna mistrzem Europy i Polski w judo
0

Najstarsi dżudocy Kejza Team Rybnik z powodzeniem walczyli w mistrzostwach Europy i Polski.

2022-06-12 22:31 Autor: Adam Doliba
Piotr Kuczera wicemistrzem Europy w judo!
8

Dżudoka Kejza Team Rybnik, Piotr Kuczera (100 kg), został srebrnym medalistą mistrzostw Europy w judo w Sofii.

2022-05-01 16:12 Autor: Adam Doliba
Judo: Gala 30-lecia Polonii Rybnik i koncert zespołu Piersi
1

Klub Sportowy Polonia Rybnik zaprasza do Teatru Ziemi Rybnickiej na galę z okazji 30-lecia istnienia klubu połączoną z koncertem zespołu Piersi.

2022-04-25 18:57 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Judo, Polonia Rybnik: Szymon Szulik na podium Pucharu Europy w Teplicach
1

Dżudoka Polonii Rybnik, Szymon Szulik (66kg) zajął trzecie miejsce w zawodach Pucharu Europy Kadetów w Teplicach.

2022-04-11 11:11 Autor: ad
Judo w Rybniku z tradycjami, ale bez sprzętu. Klub od lat prosi o profesjonalną matę
3

Rybnik jest miastem bogatym w historię i sukcesy zawodników judo. To właśnie z naszego miasta na Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Tokio startowało 3 zawodników. Co jednak z tego, skoro środowisko sportowe od lat nie może doprosić się o profesjonalną matę, która byłaby wykorzystywana w zawodach rangi ogólnopolskiej. - To tak, jakbyśmy chcieli robić mecz koszykówki, dali parkiet, ale koszy już nie – zauważa Juliusz Kowalczyk, prezes Polonii Rybnik.

2022-03-15 10:27 Autor: Bartłomiej Furmanowicz
Judo: 7. miejsce Karola Kuczery w mistrzostwach Polski juniorów w Rybniku
0

W hali MOSiR-u w Rybniku-Boguszowicach odbyły się indywidualne mistrzostwa Polski juniorów i juniorek w judo. W imprezie wzięło udział troje zawodników rybnickich klubów. Najlepiej z nich spisał się Karol Kuczera.

2022-03-12 19:48 Autor: Adam Doliba
Mistrzostwa Polski w judo: najlepsi juniorzy powalczą w Rybniku
0

W dniach 11-13 marca w hali w Rybniku-Boguszowicach zostaną zorganizowane Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów w Judo.

2022-03-09 19:31 Autor: ad
Grand Slam w judo: Julia Kowalczyk ponownie siódma. Tym razem w Tel Awiwie
0

Po siódmym miejscu zdobytym przez Julię Kowalczyk w Grand Slam w Paryżu rybniczanka powtórzyła swój wynik w Tel Awiwie.

2022-02-20 22:00 Autor: Adam Doliba
Puchar Świata w judo: Piotr Kuczera ze złotym medalem w Warsaw European Open
0

Dżudoka Kejza Team Rybnik, Piotr Kuczera zwyciężył w zawodach Pucharu Świata w Warszawie.

2022-02-27 19:30 Autor: Adam Doliba