Judo Rybnik

GP judo: Julia Kowalczyk z Polonii Rybnik siódma w Tel Awiwie
0

Julia Kowalczyk z Polonii Rybnik zajęła siódme miejsce w otwierających cykl IJF World Tour zawodach Grand Prix w Tel Awiwie. W imprezie walczył również Piotr Kuczera z Kejza Team Rybnik.

2019-01-28 19:20 Autor: jd
Wigilijka w Kejza Team Rybnik: pieniądze z 1% trafiły do Łukasza Wali
1

W siedzibie Kejza Team Rybnik zostało zorganizowane spotkanie wigilijne, którego głównym punktem było przekazanie pieniędzy z jednego procenta na rehabilitację Łukasza Wali.

2018-12-25 15:00 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
World Masters w judo: Agata Perenc walczyła w Chinach
0

Agata Perenc z Polonii Rybnik wzięła udział w kończących sezon prestiżowych zawodach World Masters w chińskim Kantonie.

2018-12-20 14:00 Autor: jd
PP w judo: Zuzanna Łogożna (Polonia Rybnik) na podium w Oleśnicy
0

Dżudoczka Polonii Rybnik, Zuzanna Łogożna, wywalczyła brązowy medal Międzynarodowego Pucharu Polski w Oleśnicy.

2018-11-30 12:42 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Kejza Team Rybnik: Czupryna ze złotem w Berlinie
1

W ostatnich dniach dżudocy Kejza Team Rybnik walczyli podczas zawodów w Berlinie i Mysłowicach.

2018-11-29 22:00 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
GP w judo: Anna Borowska piąta w Hadze
0

Anna Borowska (57 kg) z Kejza Team Rybnik zajęła piąte miejsce w zawodach Grand Prix w judo w Hadze.

2018-11-26 19:00 Autor: jd
Boguszowice: Judo Silesia Cup Rybnik 2018
0

W sobotę 17 listopada odbędzie się XII Międzynarodowy Turniej Judo Silesia Cup Rybnik 2018, którego organizatorem jest Polonia Rybnik. Impreza zostanie zorganizowana w hali sportowej w Rybniku-Boguszowicach.

2018-11-15 13:38 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Grand Prix w judo: Agata Perenc trzecia w Taszkencie
0

Dżudoczka Agata Perenc zajęła trzecie miejsce w kategorii 52 kg w Grand Prix w Taszkencie. W kategorii 57 kg piąta była Anna Borowska, a siódma – Julia Kowalczyk.

2018-11-09 21:02 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
MME w judo: Julia Kowalczyk ze złotym medalem
1

W młodzieżowych mistrzostwach Europy w judo zawodniczka Polonii Rybnik, Julia Kowalczyk (57 kg), wywalczyła złoty medal.

2018-11-03 09:10 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Judo: Marcin Gardian z Polonii Rybnik mistrzem Polski młodzików
0

Przez dwa dni w rybnickiej hali w Boguszowicach o medale mistrzostw Polski w judo walczyli młodzicy i młodziczki. Wśród nich znalazła się 8-osobowa grupa zawodników Polonii Rybnik.

2018-10-22 20:45 Autor: jd, źródło: materiały prasowe