Judo Rybnik

Judo: brąz Piotra Kuczery w Oceania Open
1

Dżudoka Piotr Kuczera (90 kg) z Kejza Team Rybnik zajął trzecie miejsce w turnieju Oceania Open w australijskim Perth.

2019-11-04 17:52 Autor: ad
Judo: Julia Kowalczyk ze srebrnym medalem w Australii
5

Świetne wieści z australijskiego Perth. Srebrny medal w turnieju Oceania Open wywalczyła Julia Kowalczyk z Polonii Rybnik. Mało tego, zarówno ona jak i Agata Perenc mają na dzień dzisiejszy kwalifikację na igrzyska olimpijskie w Tokio w 2020 roku!

2019-11-03 21:00 Autor: bf
Judo: Agata Perenc i Julia Kowalczyk z Polonii Rybnik walczyły w Abu Zabi
0

Dżudoczki Agata Perenc i Julia Kowalczyk z Polonii Rybnik walczyły w Grand Slam w Abu Zabi.

2019-10-26 07:00 Autor: ad
Światowe Wojskowe Igrzyska Sportowe w Wuhan: Anna Borowska z Kejza Team Rybnik w brązowej drużynie
1

W Światowych Wojskowych Igrzyskach Sportowych w Wuhan wzięli udział dżudocy Kejza Team Rybnik, Anna Borowska i Piotr Kuczera.

2019-10-23 19:57 Autor: ad, źródło: PZJ
Judo: Dawid Szulik z Polonii Rybnik mistrzem Polski młodzików
2

Świetny występ podczas mistrzostw Polski młodzików w Jastrzębiu-Zdroju zanotował Dawid Szulik z Polonii Rybnik. Po sześciu zwycięskich pojedynkach potwierdził, że jest najlepszym w tej chwili młodzikiem w Polsce. Złoty medal zdobyty w Jastrzębiu-Zdroju to już trzeci krążek w jego karierze. Wcześniej, kolejno w 2017 i 2018 roku, zdobywał brąz.

2019-10-22 22:39 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Judo: Piotr Kuczera z brązowym medalem w Wuhan
0

Podczas 7. Światowych Wojskowych Igrzysk Sportowych w Wuhan brązowy medal wywalczył dżudoka Kejza Team Rybnik, Piotr Kuczera.

2019-10-20 21:26 Autor: ad
Grand Slam w judo: Agata Perenc z Polonii Rybnik piąta w Rio de Janeiro
0

Agata Perenc z Polonii Rybnik zajęła piąte miejsce w kat. 52 kg zawodów Grand Slam w judo w Rio de Janeiro.

2019-10-10 18:00 Autor: ad
Judo: Witold Bańka pogratulował Julii Kowalczyk z Polonii Rybnik
1

Zawodniczka Programu team100, Julia Kowalczyk z Polonii Rybnik, odebrała gratulacje od ministra sportu i turystyki, Witolda Bańki.

2019-09-24 20:47 Autor: ad, źródło: msit.gov.pl
MP w judo: dwa złote medale Anny Borowskiej
0

Zawodniczki GKS Czarni Bytom i zawodnicy KJ AZS Opole triumfowali w turnieju drużynowym 63. Mistrzostw Polski w Rybniku. W składzie zespołu z Bytomia gościnnie pojawiła się Anna Borowska z Kejza Team Rybnik.

2019-09-24 20:16 Autor: ad, źródło: PZJ
Piotr Kuczera po raz piąty mistrzem Polski w judo
1

W drugim dniu mistrzostw Polski rozgrywanych w Boguszowicach dżudoka Kejza Team Rybnik, Piotr Kuczera (90 kg), wywalczył złoty medal.

2019-09-21 20:44 Autor: Adam Doliba