Judo Rybnik

Judo, Polonia Rybnik: Julia Kowalczyk o przesunięciu igrzysk olimpijskich w Tokio na 2021 rok
1

Julia Kowalczyk z Polonii Rybnik jest w gronie zawodniczek, które na dziś pojechałyby na igrzyska olimpijskie do Tokio. Co nasza dżudoczka sądzi o przeniesieniu imprezy na 2021 rok?

2020-03-26 21:50 Autor: ad
Anna Borowska i Piotr Kuczera nagrodzeni za medale wywalczone w Wuhan
0

Zawodnicy Kejza Team Rybnik, Anna Borowska i Piotr Kuczera, zostali nagrodzeni za wyniki dla Wojska Polskiego w 2019 roku.

2020-02-28 21:22 Autor: ad
Marszałek nagrodził rybnickich sportowców
2

Nagrody Marszałka Województwa Śląskiego trafiły w ręce 5 rybniczanek. Wyróżnione zostały szpadzistki Alicja Klasik, Kinga Zgryźniak, Patrycja Frystacka i Beata Pękała (RMKS Rybnik) oraz dżudoczka Julia Kowalczyk (Polonia Rybnik).

2020-02-11 21:23 Autor: ad, źródło: slaskie.pl
Grand Slam w judo: Piotr Kuczera (Kejza Team Rybnik) siódmy w Paryżu
0

Piotr Kuczera z Kejza Team Rybnik zajął 7. miejsce w zawodach Grand Slam w Paryżu. W turniej punktowanym w kwalifikacjach olimpijskich walczyły również Anna Borowska i Agata Perenc.

2020-02-09 23:28 Autor: ad
Grand Prix w judo: Piotr Kuczera (Kejza Team Rybnik) z brązowym medalem w Tel Awiwie
0

Piotr Kuczera (90 kg) z Kejza Team Rybnik zajął trzecie miejsce w turnieju Grand Prix w Tel Awiwie. Wcześniej w imprezie rywalizowały Anna Borowska (57 kg), Julia Kowalczyk (57 kg) i Agata Perenc (52 kg).

2020-01-25 20:31 Autor: Adam Doliba
Grand Prix w judo: Anna Borowska (Kejza Team Rybnik) tuż za podium w Tel Awiwie
0

Anna Borowska (57 kg) z Kejza Team Rybnik była piąta w turnieju Grand Prix w Tel Awiwie. W imprezie wzięły również udział Julia Kowalczyk (57 kg) i Agata Perenc (52 kg) z Polonii Rybnik.

2020-01-24 17:43 Autor: Adam Doliba
Puchar Polski seniorek w judo: Zuzanna Łogożna ze złotym medalem
0

W sobotę w Józefowie podczas zawodów Pucharu Polski seniorek w judo złoty medal wywalczyła Zuzanna Łogożna z Polonii Rybnik.

2020-01-19 20:06 Autor: ad
Judo: Polonia Rybnik podsumowała 2019 rok
5

Polonia Rybnik po raz kolejny podsumowała mijający rok. Podczas imprezy w Teatrze Ziemi Rybnickiej nagrodzono najlepszych dżudoków. Nie zabrakło efektownych występów młodych zawodników.

2019-12-30 12:00 Autor: ad
Puchar Polski juniorów młodszych: złoto i brąz dla Polonii Rybnik
2

W zawodach Pucharu Polski juniorów młodszych w Oleśnicy znakomicie spisali się dżudocy Polonii Rybnik.

2019-11-24 17:55 Autor: ad