Judo Rybnik

Judo: mistrzostwa Europy nie dla Agaty Perenc. „Zostałam ofiarą systemu”
7

W dniach 19-21 listopada w Pradze odbędą się mistrzostwa Europy w judo. Niestety zabraknie w nich jednej z liderek reprezentacji Polski, Agaty Perenc. – Zostałam ofiarą systemu – żali się dżudoczka Polonii Rybnik.

2020-11-18 21:10 Autor: ad
Judo, Polonia Rybnik: Dawid Szulik ze złotem OOM
0

Dżudoka Dawid Szulik z Polonii Rybnik został mistrzem Polski juniorów młodszych.

2020-10-23 21:43 Autor: ad
Judo: srebro Dawida Szulika w Pucharze Europy Kadetów
0

W dniu dzisiejszym Dawid Szulik z Polonii Rybnik wywalczył srebrny medal w Pucharze Europy Kadetów w Szczyrku.

2020-10-11 20:32 Autor: ad
Judo: Agata Perenc po raz szósty mistrzynią Polski
1

Agata Perenc z Polonii Rybnik została mistrzynią Polski w judo w kategorii wagowej do 52 kg.

2020-10-04 16:41 Autor: Adam Doliba
Judocy z Rybnika na ślubnym kobiercu. Ania i Piotr powiedzieli sobie „tak!”
4

Piotr Kuczera jeszcze wczoraj walczył na tatami zdobywając mistrzostwo Polski w judo. Dzisiaj był już w Bazylice św. Antoniego z Anną Borowską - wieloletnią ukochaną, również utytułowaną judoczką. Para powiedziała sobie dzisiaj na ślubnym kobiercu "tak".

2020-10-04 16:07 Autor: Bartłomiej Furmanowicz
Judo: Julia Kowalczyk i Piotr Kuczera mistrzami Polski. Srebro Zuzanny Łogożnej
3

Julia Kowalczyk i Piotr Kuczera zostali mistrzami Polski w judo. Srebrny medal wywalczyła Zuzanna Łogożna.

2020-10-03 20:20 Autor: ad
Medale rybnickich dżudoczek w Brno Cup 2020
0

Bardzo dobry występ w Brnie zanotowały dżudoczki z Rybnika, które łącznie wywalczyły cztery medale.

2020-09-12 20:56 Autor: ad
Judo: Piotr Kuczera z medalem w Bańskiej Bystrzycy
0

Piotr Kuczera z Kejza Team Rybnik zajął drugie miejsce w turnieju w Bańskiej Bystrzycy. Zawody na Słowacji były pierwszymi w czasie pandemii koronawirusa.

2020-08-24 21:56 Autor: ad
Kejza Team Rybnik: trenuj z Anną Borowską i Piotrem Kuczerą
0

Klub Kejza Team Rybnik zaprasza do wspólnych treningów ze swoimi najlepszymi dżudokami, Anną Borowską i Piotrem Kuczerą.

2020-05-04 15:00 Autor: ad
Judo, Polonia Rybnik: Julia Kowalczyk o przesunięciu igrzysk olimpijskich w Tokio na 2021 rok
1

Julia Kowalczyk z Polonii Rybnik jest w gronie zawodniczek, które na dziś pojechałyby na igrzyska olimpijskie do Tokio. Co nasza dżudoczka sądzi o przeniesieniu imprezy na 2021 rok?

2020-03-26 21:50 Autor: ad